Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosokat mi zavarja a...

A jobbikosokat mi zavarja a Jobbikban?

Figyelt kérdés

Gondolom a legtöbben azért szavaznak a Jobbikra, mert jelenleg nincs jobb és nem azért, mert tökéletesnek tartják.

Biztos a Jobbikra szavazók sem elégedettek vele 100%-ban.

Hol van a pártban a hiba?



2014. márc. 24. 00:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Engem semmi se zavar bennük. Az utóbbi 4 évben jól megrázták magukat, előnyükre változtak. Bízom benne hogy folytatódik ez a tendencia, és akár idén, akár 4 év múlva bizonyíthatnak!
2014. márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az Eu ellenesseguk, az abortusz ellenesseguk es azz oroszokhoz meg az iraniakhoz valo dorgolozes nem tetszik. Azon kivul nagyjabol egyet ertek veluk. Egyik ismerosom ugy jellemezte ezeket a hibakat, hogy olyanok, mint egy michelin-csillagos, elsorangu gulyasleves egy kis loszarral megfuszerezve. Szal mar csak a loszart kene kihagyni belole, es nem lenne vele gond.
2014. márc. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Én csak arra lennék kíbáncsi, hogy ha megszavaznák őket vajon állnák is a szavukat, vagy csak ígéretek vannak.
2014. márc. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
Nekem a megvalósíthatatlan gazdaságpolitikájuk, egymást ütő államgazdasági vonatkozású kijelentéseik, meg az a vakbuzgó hit, amivel még el is hiszik a saját mantrájukat, hogy ők majd megváltják ezt az országot. A világ minden politikusa ezt képzeli magáról, hogy ihijj-uhujj, ő majd, de soha senkinek nem jön össze, elönzőzik az egészet. Nem jobbik a jobbik, mint a fideszebbik vagy a balabbik akár.
2014. márc. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
A 3-as le is írta nagyjából, hogy miért kell a jobbiktól undorodni. Persze én sem tudom, hogy mennyire volna ez igaz, ha kormányra kerülnének. Ez a 3 dolog, amit leírtál, sok embernél kiveri a biztosítékot!
2014. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

"Néha örülnék ha rasszisták lennének."


-mondja, bátyám, van önöknél rasszizmus?

-háát, még nincs, de igény vóna rá...

2014. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen, körülbelül nekem is ezek a problémáim vele.


Engem zavar még a csendőrség, az hogy mindet árpádsávba és trikolórba akarnak öltöztetni, az hogy folyamat emlékműveket állítgatnak a lényegi munka helyett és hogy a cigányságot nem kitessékelni, hanem beolvasztani akarják a magyarságba. Bár valószínűleg a cigányok nagy része már azért elmenekülne, ha a Jobbik kormányra kerülne. Még ha semmit nem is csinálnának velük, akkor is elmennének pusztán félelemből, mert a Jobbiknak van egy híre közöttük is.


Szóval bizonyos téren langyosak, máshol pedig túlságosan is sok belőlük.

2014. márc. 24. 08:58
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Én örülnék ha a trianoni vesszőparipáról leszálnának. Tragédia, szomorú, senki sem örül neki, mindenki visszacsinálná, de sajnos már nem lehet.
2014. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Én is rájuk szavazok, de pár dologgal nem értek egyet.


Itt van ez az iráni, török barátság, ez nem igazán tetszik, nem értek vele egyet.Bár, ez orosz pártiság sem jön be annyira, de az még hagyján.

Ebből adódóan, sokszor úgy gondolják, hogy a magyarok valami közel-keleti/ázsiai nép.Szerintem pedig európai nép.


Szerintem inkább a nyugat-európai "eszmetársakkal" kellene barátkozniuk és együtt kísérleteket tenni az EU megváltoztatására.Elvileg a következő Eu parlamenti választásokon, ha összeadnánk ezeket a pártokat, akkor akűr 20-24 százalékot is elérhetnek az EU parlamentben.


Az EU egyik legnagyobb hibái, szerintem a bevándorlás, multikulturalizmus támogatása és, hogy nincs összetartás.Európa legyen tényleg az európaiak földje, ne versengjenek egymással, hanem tartsanak össze, hogy Európa a világ vezetője lehessen.

2014. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Még annyit akartam írni, hogy túl gyakran érzem tőlük a meghunyászkodást.

Szóval nincs meg bennük az igazi radikalizmus, az elveikhez való szilárd hűség. Mindig azt mondják, amit hallani akarnak az emberek és ez számomra hiteltelenné teszi őket.


Ez oda fog vezetni a végén, hogy nagyon elmennek a fideszes jobbközép felé és vagy koalícióra lépnek velük vagy átveszik a Fidesz helyét, de akkor meg ugyanott tartanánk, ahol most vagyunk.

2014. márc. 24. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!