Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit érhet egy...

Szerintetek mennyit érhet egy 111 éves könyv?

Figyelt kérdés
"Petőfi Összes Költeményei Képes Kiadás", hazai művészek által díszített, képes teljes kiadás, 1903. Átnéztem, minden oldala megvan, csak 1-2 oldal van mi kivan szakadva, de a helyükön vannak. A külseje vagy is a borítója van egy kicsit nyúzott állapotban, de viszonylag jó formában van.

2014. márc. 29. 05:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha ad érte valaki 1500,-Ft-ot, add oda!
2014. márc. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én kicsit többre értékelném, de manapság nem fizetnének érte sokat. A helyedben nem adnám el, pár ezer ft úgyse számit, várj vele! Esetleg vidd el egy antikváriumba, de ott se adják meg a valódi értékét :(
2014. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretném eladni, csak kíváncsi voltam rá, hogy mennyit érhet. Köszönöm a válaszokat! :) További szép napot!
2014. márc. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!