Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az arabok vagy a cigányok...

Az arabok vagy a cigányok feketébbek? És az amelyik cigánynak nem sötét a bőre azt hogyan lehet felismerni hogy cigány?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszédéből mindenképp. Másképp sehogy. Nekem is volt olyan ismerősöm, aki szőke volt holott apja anyja fekete de valamelyik nagyszülő volt ilyen, és nem máshonnan származott mert amúgy apjának a kinézete is benne volt. Érdekes dolog a genetika.
2014. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet altalanositani, a ferjem arab, feherebb bore van, mint nekem. Anyosomnak es sogornoimnek rendesen feher szinu a boruk, buszkek is ra.


A romaknak vannak jellegzetes arcvonasaik, de naluk se mindenkire jellemzo, 100x elobb megallapitom valakirol, hogy roma a ruhazat es a beszed alapjan. Feherboru ciganyt en viszont meg nem lattam - vagy csak nem vettem eszre, hogy az.

2014. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A cigányok eredetileg sötét színűek. Indiából származnak.

Te azt kérdezed, hogy a 22. leszármazott cigány-europid keveréket honnan lehet felismerni? Jó kérdés... de miért is fontos ez neked?


Amerikában volt ilyen, hogy ha valaki tejfehér, szőke hajú, de a körömágya sötét - az már négernek számít. Ott is valami hasonló az arány.

2014. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arabból is van világosabb bőrű (közel-keletiek) és barna bőrű(észak-afrikaiak, ők szerintem már keveredtek a négerekkel). Cigányból is hasonló a színskála, vannak teljesen feketék, meg vannak egészen világos bőrűek is. A cigányoknak van egy jellegzetes arca, olyan indiai jellegű legtöbbször az orruk és a szemük alapján ismerem fel valakin,hogy az.
2014. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az arabok és a cigányok kB egyforma feketék. Ha van olyan cigány aki nem annyira fekete azt is könnyű megismerni mivel a cigányoknak van egy tipikus arcvonása.
2020. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!