Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire igaz...

Szerintetek ez mennyire igaz az utcákon? Kevésbé kötnek beléd?

Figyelt kérdés

Nemrég mondta nekem egy 9 kerületi haverom, hogy bő, sötét cuccokban szaladgál, hasonlóakban mint este a cigányok (olyan rapper féle, nem szakadt).


Azon az alapon, hogy :"ha veszélyes környéken szaladgálsz -főleg este-, és sötét ruhákban, kapucnival a fejeden lófrálsz, kevésbé fognak beléd kötni, mivel "közéjük valónak" fognak tartani, és feltételezik, hogy te is ugyan úgy arra mész, hogy másokat lehúzz, megverj, ezért békén fognak hagyni. Bűnöző, bűnözőbe nem szívesen köt bele.


Szerintetek ez beválik? Ő azt mondta igen.



2013. márc. 29. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem talán kevésbé foglalkoznak velük, mert nem tűnnek annyira kiszolgáltatottnak, de ha valaki szekántos, az akárkibe beleköt.
2013. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy a kiszolgáltatottnak látszó emberekbe kötnek bele inkább, nem véletlen, hogy a legtöbb célpont nő, kiskamasz, vagy idős. Annyi a lényeg, hogy ne látssz kiszolgáltatottnak. Abban nem vagyok biztos, hogy ehhez fekete kapucnis cuccok kellenek, bár lehet, hogy az is jó. Én melósruhában mászkáltam egy darabig, és sosem kötöttek belém, pedig nem laktunk valami biztonságos környéken. Hogy csak szerencsém volt-e, vagy a ruha az oka, azt nem tudnám megmondani.
2013. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 120 kg vagyok és ez is elég, hogy ne kössenek belém a cigányok.
2013. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!