Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt, megváltozot...

Milyen érzés volt, megváltozott-e valami, amikor 1 hónapig nem találkoztatok a pároddal?

Figyelt kérdés

Mit éreztél amikor 1 hónapig nem láttad őt?

Élvezted a single létet vagy magányos voltál?

Milyen érzés volt 1 hónap után újra látni Őt?

Az egy hónap erősítette vagy gyengítette a kapcsolatot?



2014. ápr. 2. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Elutaztam 1 hónapra, ebből kifolyólag nem találkoztunk.


Nagyon nagyon hiányzott, de az új élmények, emberek, külföld elviselhetőbbé tette a hiányát. Őt- mivel otthon maradt- szerintem jobban megviselte.


Nem voltam ,,single". Akkor is kapcsolatban voltam, senki előtt nem is titkoltam. Magányos sem voltam, mert új ismeretségeket, barátságokat kötöttem, de egy barátnőm is velem tartott.


Nagyon jó volt, az utolsó pár napon a hazautazásom előtt már nagyon izgultunk.


Nem változott közöttünk semmi, maximum annyiban erősödtünk, hogy elmondhatjuk, ezen is túl vagyunk minden egyéb következmény nélkül :)

2014. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!