Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Összetéve...

Mit tegyek ilyenkor? Összetéveszt valakivel, vagy rám akar ijeszteni, . Vagy tönkre akar tenni ok nélkül?

Figyelt kérdés
Valaki fenyegető/agresszív üzenetet küldött Facebook-on, és ismerősnek is jelölt, pedig nem ismerem az illetőt. Nem válaszoltam az üzenetére. Azonos településen lakunk a Facebook-ja szerint. Láttam már több alkalommal az üzenete óta. Úgy tűnik, hogy megfigyel engem. Nem kizárható, hogy a nevemben fenyegetőzik másokkal (vagy álhíreket is terjeszt rólam), mert mostanában többen is odajöttek hozzám (idegenek), és bámultak dühösen, vagy vigyorogtak, de még nem szóltak hozzám. (Az egyik ilyen "bámulós-odajövős" idegen az anyjával ment be egy kisboltba, pedig kora alapján már régen önállónak kellene lennie.)
2014. ápr. 3. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Azzal gyanúsított meg, hogy a barátnőjére (akit nem ismerek) ráhajtottam.
2014. ápr. 3. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy csak köcsög vagy, nem?
2014. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"az anyjával ment be egy kisboltba, pedig kora alapján már régen önállónak kellene lennie"


Én már 25 éve önálló vagyok, mégis gyakran előfordul, hogy az anyámmal megyek be egy boltba.

2014. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért lennék köcsög?

Alaptalanul megvádolt valaki, annyi történt.

2014. ápr. 3. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ha nekem írt volna ilyen üzenetet valaki, az lett volna az első dolgom, hogy megkérdezem tőle egy válaszüzenetben, hogy mi baja.

Kommunikációnak hívják ezt. Tisztáztam volna. Ha nem hitt volna nekem, akkor egy hármas találkozót kértem volna tőle, hogy a barátnője is ott legyen. Látványosan bemutatkoztam volna a lánynak, és ennyi. Mindent meg lehet oldani.

2014. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy válaszolok neki, de azért döntöttem úgy, hogy nem, mert attól tartottam, csak "felkavartam volna a vizet" abból adódóan, hogy ő esetlegesen csak szórakozásból írt rám. Próbáltam nem törődni az egésszel.
2014. ápr. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!