Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az emberi faj keletkezéséne...

Mi az emberi faj keletkezésének körülménye? Vélemény? Nekem van egy-->

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan hogy: Van egy felsőbbrendű, fejlettebb faj, amely kisérletképp egy élőlényt akart helyezni egy bolygóra. Megtalálták a földet, de ez nem volt lakatlan. Itt éltek az őshüllők és ezért biológiai életformát károsító fegyverrel kipusztította őket vagy már kipusztultak az őshüllők mind1. A lényeg,hogy elhelyeztek egy fajt az embert valamilyen ősi formában. És szerintem ez a hiányzó láncszem. És ez a faj 2 millió év alatt a mostani emberré fejlődött. Hiszen az őshüllők 170 millió évig itt éltek még sem voltak képesek eljutni erre az értelmi és technikai szintre. Ebből alakult ki az egész feltételezés. Azért írtam a vallás kategóriához, mert ezek a lények lehetnek a teremtőink.
2009. dec. 18. 23:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az a véleményem, hogy kevesebbet kéne gondolkoznod.
2009. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem tartom valószínűnek, hogy bármilyen idegen faj csak úgy beáldozzon egy tök jól lakható bolygót erre. Szerinted ha az emberek találnának egy lakható bolygót, akkor csótányokat telepítenének rá, vagy ők maguk költöznének oda?

Amúgy szerinted milyen célból tették mindezt? Szórakoztatás? Kísérlet? Valamiféle rezervátum?

2009. dec. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2001 űrodüsszeia
2009. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

jó kategóriában van, mert ugyanilyen sületlenségekre szoktak vallásokat alapítani, a szcientológiától a kereszténységig.

de attól még hülyeség.

2009. dec. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A south park valamelyik részében volt, hogy a szcientológusok ,vagy nem is tudom melyik hülye csoport tényleg ebben hisz :D :D :D
2009. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én lényegében ebben/ilyesmiben hiszek. a hiányzó láncszem pedig az a rész amikor a már fejlődő emberszabásúkba lett beoltva a fejletteb genetikai anyag (Isten saját képére formálta az embert)...persze lehet mondani h hülyeség meg satöbbi de az ember szabadon dönt arról h mit tart logikusnak....
2009. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ceri ***** válasza:
76%
A bibliában is szerepel valahol olyan, hogy angyalok( ufonauta közkatonák) paráználkodtak különböző földi élőlényekkel, és keverék lények születtek.
2009. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Dymo ***** válasza:
44%
Én is ebben hiszek. Az ember megtudná ezt csinálni 100 vagy 200 év múlva.....
2009. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
olvassál kevesebb Dänikent.
2009. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyen könyveket olvasni. Am föciórán jutott eszembe. Abból hogy 2 millió év alatt az ember idáig eljutott. A dinoszauruszok pedig 170m év alatt sem.
2009. dec. 19. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!