Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet venni karácsonyra...

Mit lehet venni karácsonyra egy 15 éves emos fiúnak?

Figyelt kérdés
sürgös lenne mert már semmi ötletem... :/
2009. dec. 20. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 15 évesen egy villanyborotvát kaptam Karácsonyra. Vagy vehetsz neki arcszeszt is, bár nem tudom, hogyan áll a srác a borotválkozással. Valakinek csak később erősödik az arcszőrzete.


Más érdekes dolgok pl: könyv, CD, film (neked kell tudnod, miket szeret), írható DVD, pen drive, dezodor...

2009. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
62%
kottongummit, azzal el lehet hülyéskedni :D:D:D meg kéznél lesz d*gásnál is :D:D:D
2009. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
2009. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan olyan lány, mint te, tehát gondold ki, mit szeretsz és azt ő is szeretni fogja. Pölö körömlakk, meg ilyen szempillaizék, vagy amivel leszőrteleníti magát, esetleg női ruhákat, arcra valamilyen krémet. Vagy kérdezd meg az egyik homi haverját, akivel megrakják egymást sutyiban, hogy mit suttog neki a fülébe, amikor pakolja hátulról. Remélem segítettem
2009. dec. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van valami olyan dolog, ami nem emos benne vagy most erre van rákattanva? Úgy értem szereti a fantasy dolgokat, vagy kedvenc filme van pl, és azzal kapcsolatban valamit venni. Nem ismerem, ezért tippelek.
2009. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy Müller Péter könyvet...mondjuk a Szeretetkönyvet... az elgondolkodtató, és talán rájön,h milyen szép az élet és hogy nem kell majmolnia senkit... lehet, majd elsírja magát rajta párszor, mert mégiscsak emó, de sztem egy ilyen könyv az emóknak is tetszik(épp azért, mert a lelkedhez szól,ők meg elvileg húde érzelmesek)
2009. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
öngyilkoló szeneslapátot
2009. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Pánczél válasza:
új öv, nadrág polo penge
2011. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!