Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves fiúnak miket vennél...

2.5 éves fiúnak miket vennél karácsonyra?

Figyelt kérdés
Legonk,kockák,rengeteg autónk,kombájnunk,traktorunk,manitou,JC markolók vannak.Valami fejlesztős dolgokra gondoltam,de árakban maradjunk a realitás talaján, mert van egy hugi is és az unoka tesóknak is kell vegyünk ajándékot.Köszönöm.
2011. okt. 11. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

[link]

én sok mindent vettem itt 2.5 éves fiamnak,ha kell valami csak írj nyugodtan.

2011. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óriás puzzle, barkácskészlet, szerszámos pad, fa kisvasút?


Első válaszolótól kérdezném:

Ezek Fakopáncs termékek részben?

2011. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.első vagyok,nem fakopács termékek,de a minőségük olyan jó,ezt tapasztalatból tudom,és szerintem olcsóbb is,némelyik.
2011. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, némelyik. Egyébként meg jó néhány egy az egyben fakopáncs jó borsos áron. Hasonlítsd össze őket. Na mindegy.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

2,5 évesen (de 3 évesen tuti) tudnak már játszani dominóval, memóriakártyával. Dominóból figurásat és ne számosat válassz, memóriakártyából meg olyat, amin nem ugyanaz a figura (pl. micimackó) van, csak épp mást csinál (pl. sétál, eszik, alszik stb.), hanem teljesen más figurák találhatóak (pl. egyiken maci, másikon oroszlán stb.). Ilyen kapható pl. a fakopáncsban :-).

Mágikus rajztábla is jó lehet, ha eleddig nem szeretett rajzolni. Nyomda, de ebből olyat válassz, ami egy kicsit nagyobb alakokat hagy a papíron, hogy később ki tudtok színezni.

Szerepjátékhoz orvosi táska, konyhai eszközök, műanyag gyümölcsök, kosár, mérleg (hiába fiú, hidd el, ha rávezeted, jókat fog játszani vele), szerszámok, szerelhető autó.

Nálunk a vasút a nagy sláger, így a fa sínpályánkat fogjuk kiegészíteni fűtőházzal, pályaudvarral, emberekkel, faluval, tanyával, kikötővel stb.

Mesekönyv, diavetítő.

2011. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!