Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a párizsi férfiak?...

Milyenek a párizsi férfiak? Gondolok itt a kinézetukre, személyiségukre, milyen a noi ideuáljuk (kulso, belso), mit szeretnek csinálni? Fokent azoknak a véleménye érdekel, akik voltak Prizsban és tapasztalták.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

hol laksz? fogalmazd meg arra a településre vonatkozóan a választ erre a kérdésre légyszi

szerintem erre nincs válasz

2014. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Én voltam Párizsban, tudom a választ a kérdésedre. A párizsi férfiaknak elől, az arcuk közepén van egy orruk. Felette, jobbra és balra, egy-egy szem található. A fejük két oldalán fülek vannak. Az orruk alatt egy nyitogatásra alkalmas szerv, a száj található. A legtöbbjük feje felül szőrös, van amelyiké alul, és a száj fölött is.

Remélem, segítettem.

2014. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Voltam Párizsban. Nem vettem észre semmi különöset a férfiakon. Sokfajta külső és belső, ugyanúgy, mint bárhol máshol.
2014. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én láttam ott egy fekete ipsét fényes, lila zakóban, gepárdmintás cicanadrágban, magassarkú csizmával és cowboy kalappal. Nem hiszem, hogy volt nőideálja, de lehet hogy talán mégis.
2014. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
22%
Büdösek. Sosem fürdenek és erjedt sajtokat esznek, meg ne feledjük, hogy Párizsból indult annó a Szifilisz.
2014. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
...és a T-Eifeles párizsit szeretik.
2014. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Párizsban 183cm magas, fekete hajú, barna szemű férfiak laknak. A vállukon van egy tetoválás. Alkatra inkább sportosnak mondanám őket, de nem az az abszolút kigyúrt macsó, bőrük fehér. A párizsi férfiak szívesen járnak kávézóba és szívesen sétálgatnak valamelyik parkban. A párizsi férfiaknak egy kék Peugeot-206-os személygépkocsijuk van (mármint mindegyiknek egy). A párizsi egyen-férfiak a párizsi egyen-nőkre buknak. Az ideális partner hosszú barna hajó, zöld szemű 171cm magas, nem túl nagy, de formás mellekkel. Ha bárki pár nélkül marad, akkor a párizsi klón-hivatalban kérhet új párizsi nőt vagy férfit.
2014. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."


Még az egyéb opció fölé beszúrhatták volna, hogy 'végtelen sötétség ihlette kérdés'...

2014. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

"Büdösek. Sosem fürdenek és erjedt sajtokat esznek, meg ne feledjük, hogy Párizsból indult annó a Szifilisz."


Az eszed tokja. A párizsi férfiak - szerencsére - éppen annyit fürdenek de inkább tusolnak, mint a budapestiek, ha nem többet.

A szifilisz nem Párizsból "indult". Az olasz és portugál tengerészek hozták be Európába, nézz egy kicsit jobban utána, ha valamit állítsz!

Az "erjedt sajtok" legnagyobb része korántsem olyan jó büdös, mint pl. a magyar Pálpusztai...


Hogy a kérdésre is feleljek:

A párizsi férfiak ugyanúgy különbözőek, mint a pestiek. Talán kicsit udvariasabbak. Vannak köztük kedvesek és közönyösek, magasak és alacsonyak, műveltek és bunkók. A nőideál ugyanolyan személyfüggő, mint Magyarországon.

És ez ma már nagyjából így van minden európai nagyvárosban és fővárosban. A mi nagy családunkban három olyan párizsi férfi is van, aki magyar nőt vett feleségül. Ezekből az egyik (a nagybátyám) 58 éve él budapesti származású nagynénémmel boldog házasságban. A másik még fiatal, de már két gyerekük van. Rólam nem is beszélve...

2014. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Izomtalanok???

Te mikor láttál utoljára Párizsban élő férfit? Mert én minden nap látok egy csomót. Ne irígykedj, jó? Nem köcsögebbek, mint a magyarok. Csak őszintébbek, és ha a te válaszaidat veszem alapul, udvariasabbak és kultúráltabbak is...

2014. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!