Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből (hány euró) lehet...

Mennyiből (hány euró) lehet kényelmesen "kijönni" egy hetes Párizsi utazás során?

Figyelt kérdés
Csak az ottlét. A repülő, szálloda már el van intézve.
2013. aug. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. magyar árak vannak, szerintem felesleges étterembe menni, a boltban kiváló minőségű francia sajtok, borok, bagettek stb.-k vannak kb. annyiért, mint nálunk a medve sajt meg a kannásbor, ilyeneket vegyetek aztán picnic a champ-de-mars-on felejthetetlen élmény. Az Eiffel-torony fizetős, de szerintem megéri, esetleg Disneyland-be is elmehettek mert mégiscsak egyedi dolog Európában, de az nem lesz túl olcsó...
2013. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de igazából egy konkrét összeg érdekelt volna, ami normális (tisztában vagyok vele, hogy a határ a csillagos ég, de egy hétre fejenként 60-90 euró elég?
2013. aug. 12. 01:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Metróbérlet az 5 napos is 30€ körül van. Az éttermi áraktól majdnem elájultam. 50€ alatt két főre még egy egyszerűbb helyen se nagyon tudsz megvacsorázni. A bagett+sajt+bor kombó jó megoldás, de nem egy hétig minden nap kétszer. Belépőjegyek: Eiffel torony, Louvre, stbstb mind egy csomó pénz.
2013. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Málna01 válasza:
Szia! Engem is érdekelne, mi 2 hét mùlva megyünk. Viszont, annyiban tudok segíteni, hogy nagyon sok helyen írták, hogy 18-25, néhäny helyen 26 éves EU-s állampolgároknak ingyenes a belépés, kivéve az Eiffel torony, meg 1-2 hely. Szóval, nem tudom,h hány évesek vagytok,de mi ezen fogunk spórolni az tuti. Ha esetleg mär voltatok, megírnád,hogy mennyiből jöttetek ki? Köszi előre is :D
2013. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
26 alatt vagyunk éppen, mi kettecskén, metrobérletk meg ilyenek nélkül 2x 80 euróból jöttünk ki kényelmesen, bár picivel kevesebből is még okés lehet
2013. szept. 3. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a jövő héten megyünk ketten. Az árakat két személyre fogom írni:


-repülő: 50e Ft

-szállás: 95e Ft

-transzfer: 13e Ft

-belépőjegyek: kb. 35e Ft (2 napos Museum Pass + Eiffel toronyba való jegy)

-helyi közlekedés: 4000 Ft (10 darabos gyüjtőjegy)


Ez személyenként 100e Ft-ot jelent kb + az étkezés.

2013. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!