Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, vagy...

Csak én látom úgy, vagy tényleg sok leszbikus van a con rendezvényeken?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elmentem Mondoconra, Holdfényconra és úgy láttam, hogy többen merik fölvállalni a szexualitásukat ezeken a helyeken, mint máshol. Jól látom? Mi lehet ennek az oka?

(Én ennek örülök egyébként.)



2014. ápr. 20. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem kevered bele a kézen fogva járást..stb a leszbikusságba? Mert sok hetero lány is csinálja.
2014. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Egy csomó van. Bementem a fiú mosdóba, erre ott ujjazta kettő egymást a piszoárnál!
2014. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ja, az oka természetesen az, hogy a sok anime eltorzítja a fiatalok kulturális és erkölcsi értékét. Meg persze az általános kilátástalanság, pozitív jövőkép hiánya.
2014. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Persze, tisztában vagyok vele, hogy az nem jelent semmit.

#2 Az két lány valószínűleg tök hülye volt, nem jelenti, hogy a többiek is ilyenre vetemednek. A másik, hogy az ember nemi identitása már egészen fiatal korban kialakul. Ettől függetlenül persze előfordulnak tinédzserkori kicsapongások más irányba, ideiglenes zavarodottság, de ez többnyire kíváncsiság és nem külső hatás.

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért könnyebb felvállalni önmagukat ezeken a rendezvényeken.

2014. ápr. 20. 18:00
 5/6 anonim válasza:
50%
Talán azért mert elengedhetik magukat, lazábban érezhetik magukat , fiatalok között vannak.És nem a sok begyöpösödött 40 felettiek bámulják őket
2014. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.
2014. ápr. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!