Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mostanában elég sok ismerősömr...

Mostanában elég sok ismerősömről kiderült hogy a saját neméhez vonzódik. Miért öltött ilyen mértéket a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Mostanában sok ismerősöm egyszerűen "átállt" a másik oldalra, egyszer csak "rájött" hogy ő mégis inkább a saját neméhez vonzódik. Ennyi leszbikust és biszexuálist még sosem láttam, mint mostanában.


Mi ennek a jelenségnek az oka? A média felelős ezért? Mert normális dolognak állítja ezt be?


Engem mondjuk különösebben nem zavar, mindenkinek szíve joga, noha nem hiszem hogy ez normális dolog, de ha valaki mégis genetikailag ilyen, hát éljen így, ne bántsuk ezért.


Viszont mostanában nagyon megnőtt a saját nemükhöz (is) vonzódók száma. Mintha csak valami "homár-vírus" lenne a levegőben. De most komolyan: levegőben terjed, az ivóvízbe tettek valamit, vagy a média hatása?


Elhiszem hogy lehet homoszexualitásért felelős gén, de nem hinném hogy normál esetben ilyen arányban kezdenének hirtelen az emberek ezzel rendelkezni..



2013. okt. 31. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy lett több homi meg biszex. Csupán annyi történt, hogy egyre többen merik felvállalni ezt.
2013. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Talán végre elkezdték az emberek jobban felvállalni, és nem érzik azt, hogy szégyellniük kellene. Egyébként amíg nincs róla statisztikád, addig kár messzemenő következtetéseket levonnod.

Ja, és akkor a Kinsley-skáláról még nem is beszéltünk.

2013. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Sajnállak, de téynleg :( Egyébként tényleg nem lett több a b*zi csak már pár helyen felválalhatják az emberek... Ahogyan hülye sem lett (sokkal) több csak az interneten fényderült rá, hogy mennyi a hülye ember ennyi.
2013. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha pedig nem derülne ki, akkor nem lenne annyi? ugye ugye...
2013. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

mégis hány emberről van szó? és mit jelent hogy átállt? és melyik korosztály? :D


amúgy tényleg nem lettek többen, csak a barátai előtt egyre több ember meri felvállalni...és ez nem rossz szerintem


de a biszexualitás szerintem nem olyan nagy bűn a társadalom szemében

2013. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mustafa33 ***** válasza:
22%
Mert ott is nyomják beléd az ösztrogént ahol nem gondolnád, pl. a drágább after shaveban is van paraben.
2013. nov. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a parabének ugyanúgy néznek ki, mint a szteroid hormonok...


[link]


[link]


Ez a tipikus ómagyar felfogás amúgy, és az az érdekes, hogy miért van sok ilyen összeesküvés-elmélet.


18F/m

2013. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azok, akikről most derült ki, eddig is azok voltak. Semmivel sincs több homo- és biszexuális a világon, mint 200 évvel ezelőtt, csak többen vállalják fel.


Mégis milyen média ? Mutass már legalább 1 adót, rádióállomást, újságot, bármit, ami a melegséget népszerűsíti ! Vagy te azt tartod annak, hogy melegfelvonulás után bemondják a híradóban, esetleg pár napig cikkeznek az újságok arról, hogy valamelyik híresség bevallota ? Kélek, ne röhögtess.


Nincs homár-vírus ( egek...), nem cseppfertőzéssel terjes, hanem kezdenek rájönni az emberek arra, hogy olyan dologért nem jó elítélni a másikat, amiről nem tehet.

És remélem, hogy egyre többen fognak megbirkózni ezekkel az érzésekkel, mert így is annyi lelkironcs van a világban.

Önszántából szerintem senki nem választaná a titkolózást, megaláztatást, nem viselné el, hogy ok nélkül, vagy mondvacsinált okokkal rúgják ki.

És bánt, hogy a felvállalásért kell valakit bátornak hívni, amikor normális dolognak kéne számítson.

2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 My Conserve válasza:
100%

"Ennyi leszbikust és biszexuálist még sosem láttam, mint mostanában."


Ez valószínűleg csak nálad van így. Vannak ilyen véletlenek. Én életemben először a nyáron láttam meleg párt, pedig nem most jöttem le a falvédőről.


"A média felelős ezért? Mert normális dolognak állítja ezt be?"


Szerintem ki van zárva. A média a vallást is normális dolognak állítja be, mégsem találkozol az ismerőseid körében sok olyannal, aki szerzetesnek áll.


"De most komolyan: levegőben terjed, az ivóvízbe tettek valamit, vagy a média hatása?"


A levegőben biztos nem terjed, ezt a mai tudósok már percek alatt ki tudnák mutatni. AZ ivóvízbe szintén nem tehettek semmit, ugyanezért. Bár valahol Venezuelában azzal vádolják a helyi kormányt, hogy ilyen homósító anyagot kevert a vízhálózatba...


"Ez a tipikus ómagyar felfogás amúgy"


Nem, ahogy a példa is mutatja...


"Elhiszem hogy lehet homoszexualitásért felelős gén, de nem hinném hogy normál esetben ilyen arányban kezdenének hirtelen az emberek ezzel rendelkezni."


Nyilván nem hirtelen lesz valaki egy meleg gén birtokosa. Az viszont tömegesen előfordul, hogy valaki titokban tartja, hogy meleg. Ez, mondhatni, a természetes, és csak kevés ember olyan bátor, hogy ezt felvállalja. Viszont ha valaki felvállalja, és emiatt nem utálják ki, akkor az ő példája másokat is megnyugtat, hogy ezt el szabad mondani. Lehet, hogy a te ismerőseiddel is valami ilyesmi történt: igazából mindig is melegek voltak, de csak most derült ki, hogy ezt a ti köreitekben nem tartják főbenjáró bűnnek.

2013. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mustafa33 ***** válasza:

A paraben ösztrogen aktivitást idéz elő. Ez neked összesküvés elmélet? :

Byford JR, Shaw LE, Drew MG, Pope GS, Sauer MJ, Darbre PD, (2002 jan) "Oestrogenic activity of parabens in MCF7 human breaf cancel cells". J Steroid Biochem Mol Biol. 80;

Edwin J. Routledge , et al. (1998) "Some alkyl hydroxy benzoate preservatives (parabens) are estrogenic". Toxycology and Applied Pharmacology 1998;

Fernandez SV, Russo IH, Russo J., (2006-04-15)"Estradiol and its metabolites 4-hydroxyestradiol and 2-hydroxyestradiolinduce mutations in human breast epithelial cells". Int. J Cancer 118: 1862-8

2013. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!