Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt két barátom, akik nagyon...

Volt két barátom, akik nagyon messze laknak, és mindig neten beszélgettünk, hülyéskedtünk. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A két srác egy városban laknak, és szépen lassan elhidegültek, úgymond, és már nem beszélgetünk. "Elpáwásodtak", nem keresnek, én ha rájuk írok egy szavakkal válaszolnak. Nagyon hiányoznak a régi idők, amikor még hülyéskedtünk, stb. Mit tegyek?
2014. ápr. 21. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak netes haverok voltak akkor ez természetes, kinőtték az ilyen kapcsolatokat, nekem is voltak netes haverjaim, kb 50-60 akikkel rendszeresen dumáltam, nem egy időben persze de volt egy csomó, aztán kinőttem a kockaságból és mára már csak az igazi barátaimmal töltöm az időt. Ha pedig ezt a 2 srácot tényleg ismerted de elköltöztél vagy ők költöztek el stb. akkor is érthető, hiszen abban az új környezetben próbálnak érvényesülni, úgymond túlélni, kicsit nyersen hangzik de már nincs szükségük rád, neked se legyen rájuk.
2014. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. ápr. 22. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!