Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » New York Szép város? És az...

New York Szép város? És az igaz hogy a Times Square-t évi 30 milla turista látogatja?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

New York egy szar, rideg hely, ahol az emberek keresztül néznek rajtad, és valószínűleg ha a nyílt utcán összeesel, átlépnek és mennek tovább.

Ha szereted a szédítő magasságokat, akkor a házak biztos tetszenének, de speciel engem ez is csak nyomasztott. Amúgy meg hatalmas széles utcákon nyomuló erőszakos autósok, amiknek több mint a fele sárga egyentaxi. Meg persze egy csomó bolt, meg étterem, amik pont olyanok mint bárhol máshol a világon, csak nagyobbak és rohadt drágák. Na jó, a tengeri halak viszonylag olcsóbbak a kikötők környékén, de amúgy minden csak rohanós, koszos, igénytelen és pofátlanul drága, kivéve a rongyrázós "csilivili" helyek, amik nem külsőleg koszosak és igénytelenek, hanem lelki toprongyok, plusz olyan drágák, hogy én egy limonádét se engednék meg magamnak.

2014. ápr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hogy jön ide Los Angeles?
2014. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia hát én regényt tudnék írni.Imádom New Yorkot a legeslegjobb hely az egész világon.Gyönyörű mármint ha tetszik ez a stílús ami ott van,a nyagyváros a maga épületek a rengetek ember nyüzi nekem személy szerint nagyon tetszik amióta tudom ,hogy létezik New York ott szeretnék élni nagyon sok jó hely van és igen igaz a Times Square az eggyik legjobban látogatott hely Manhattanban aztán ott van az Empire State Building,Statau of Liberty(Szabadság-szobor),Boathouse a Central Parkban,Greenwich Village,Soho,Little Italy,Flatiron Building stb...szóval igen Gyönyörű város.:)
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. júl. 16. 00:34
 5/6 anonim válasza:
nekem a kedven városom és én is nagyon szeretem a világ legjobb és legszebb városa New York <3 
2014. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szabina555 válasza:

#1

nemtudom miért gondolod ezeket, nyilván rossz tapasztalat, nekem viszont az volt a tapasztalatom, hogy akár New Yorkban, akár az USA bármely más részében nagyon segítőkész volt, barátságosak, stb.. az oké h.mki lökdös, rálép a lábadra a metron, de akkor is.. sokkal kedvesebbek és figyelmesebbek az emberek ott, mint Pesten

2014. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!