Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A hajléktalanokat hová temetik...

A hajléktalanokat hová temetik? Hol lehet megtudni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudják azonosítani őket akkor általában elhamvasztják és egy közös "sírba" szórják a hamvaikat. előfordul hogy névtelen sírokba temetik őket amiket ilyen jellegzetesen igénytelen fehér névtelen fa kereszttel jelölnek.
2009. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kíváncsi vagyok, szeretném megtalálni valakinek a sírját, de hiába kérdezősködtem, senki nem mond konkrétumot.
2009. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom pontosan, de az biztos, hogy az egyetemeken rajtuk gyakorolnak az orvostanhallgatók bonctanórán
2009. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nemár, ez komoly?:(
2009. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, az egyetemek rendszeresen kapnak friss hullákat hogy gyakoroltatni tudják az orvostanhallgatókat. de ezek nem feltétlenül hajléktalanok.
2009. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köztemetőbe Bp-n 28 as villamos végállomása ha még van ilyen.
2009. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül, de általában.. előfordulhat még olyan páciens is, akinek nicnsenek rokonai

ugyanis értük senki sem tiltakozik, hogy ne gyakoroljanak rajtuk..

2009. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
hát hajléktalan temetőbe!
2010. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
szerintem a skanzenbe
2010. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem tudom pontosan, de az biztos, hogy az egyetemeken rajtuk gyakorolnak az orvostanhallgatók bonctanórán"


Nem kifejezetten csak hajléktalanokon. Gyakorlatilag bármely elhunyt személyen.


"előfordulhat még olyan páciens is, akinek nicnsenek rokonai

ugyanis értük senki sem tiltakozik, hogy ne gyakoroljanak rajtuk.."

Lehet hogy most újat fogok neked mondani, de nem jelentik be előre a hozzátartozóknak az ilyesmit.

Ha az illető nem tett írásos nyilatkozatot életében és nem helyezte azt ügyvédi letétbe (a pontos menetét nem tudom a dolognak), akkor gyakorlatilag bárkit felboncolhatnak előzetes bejelentés nélkül.

2010. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!