Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Központi Szabó Ervin könyvtá...

A Központi Szabó Ervin könyvtárban lehet zárt üvegben italt vinni az olvasótermekbe? És aki táskával megy fel az hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Most voltam először de a ruhatárban nem akartam elővenni az innivalót mert nem tudtam lehet-e, aztán sok mindenkinél láttam odafent. Sőt sokan táskával mentek fel, hogy működik ez? Ki van írva, hogy a ruhatár kötelező, nem szólnak érte ha mégsem adod le a dolgokat?

#könyvtár #FSZEK #ruhatár #központi szabó ervin
2014. máj. 10. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán mindig bementem táskával, szerinted aki tanulni megy, az majd viszi kézben az összes könyvet, jegyzetet, tollat, mindent?
2014. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy mentem be tegnap.. látta a ruhatáros, hogy béna újonc vagyok és szólt, hogy nála kell mindent lepakolni. :D
2014. máj. 10. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Én simán bementem már Princesses kávéval is, senki nem szólt egy szót sem. Ha túl nagy a táskád rád szólhatnak, hogy le kell tenni de amúgy simán be lehet vinni. Ami engem sokkal jobban zavar az a kabát letétele, azért szoktam le tavaly télen, hogy oda járjak. Nem fogok megfagyni azért, mert ilyen rendeletet hoztak és nem fűtenek eléggé annyira, hogy pulcsiban kényelmesen ellegyen az ember....
2014. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy egyszer láttam, hogy kijött egy lány és becsipogott de semmit se csináltak vele a biztonsági őrök, simán hagyták elmenni... Szóval tényleg nem értem, cseszegetik az olvasókat, de mikor lenne munka nem foglalkoznak vele.
2014. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez biztonsági őrtől függ! De a kabátot ált. mindegyik leteteti, és túrazsákkal se mehetnél. Az italt beviheted.
2014. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zárt flakonban lehet
2014. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy táskával nem engednek föl
2014. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!