Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vettem egy 2014-es naptárt,...

KedvesPitypang kérdése:

Vettem egy 2014-es naptárt, le volt árazva. Kihagytak belőle több hónapot, de erre már csak otthon jöttem rá. Vissza lehet még vinni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Itthon vettem csak észre, hogy kihagyták belőle az április, május, június, július és augusztus hónapokat! A blokkot eldobtam, ráadásul sajnos már bele is írtam a fogorvos időpontokat, és csak utána lapozgattam, nézegettem a képeket, és ekkor tűnt fel, hogy valami nem stimmel.

Mit gondoltok, érdemes visszamenni a boltba? Mit lehet ilyenkor mondani az eladónak?? Kérlek segítsetek, nagyon dühítő.



2014. márc. 29. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy be volt csomagolva, úgyhogy a boltban nem is lett volna esélyem átnézni a naptárt.

És bocsi, de nem tudtam, milyen kategóriába tegyem.

2014. márc. 29. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyibe került?

Igen, tehetsz panaszt. Megnézhetitek, a többi ugyanilyen naptár is gyári hibás e vagy csak ez. Ha a többi nem hibás, kérheted, hogy cseréljék ki. Ha a többi is hibás, sima ügy, hogy vissza kérd az árát.

Kérdés, a boltos együtt működik e veled. Ha nem, akkor hívhatod rá a fogyasztóvédelmet, írhatsz a panaszkönyvbe illetve eldöntheted, hogy többet nála nem vásárolsz és másokat is erre buzdítasz.

De azt is megteheted, hogy lexarod az egészet, és veszel egy másikat, tényleg az a kérdés mennyi volt ez a naptár, megér e ennyi hercehurcát.

2014. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, reklamálhatsz még a gyártónál is. Ha már amúgyis tudnak a hibáról, nem elképzelhetetlen, hogy küldenek neked másikat.
2014. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A naptár 600 Ft-ba került, mindenesetre elmegyek a boltba, és meglátjuk, mi lesz, hogyan reagálnak. Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2014. márc. 29. 12:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy kb. mennyi időn belül reklamálhatok? Igazából csak egy hónap múlva mennék újra Pápára.
2014. márc. 29. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónap múlva nem nagyon hiszem, hogy a boltban meg fognak ismerni. Blokkod meg nincs. Szerintem hagyd akkor a fenébe. :)
2014. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. :DD
2014. márc. 30. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!