Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A részegen balesetet okozó...

A részegen balesetet okozó sofōrök mit élhetnek át ha miattuk hal meg valaki? Ilyen esetben ti öngyilkosok lennétek ha miattatok halna meg valaki?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 15:32
 1/10 anonim válasza:

Nekem csak gyorsasági motorom van, itt ha valaki kilép elém, akkor még én húzhatom a rövidebbet, hisz 60-80-nál nem fékezhetünk semmilyen motorral csak úgy hirtelen mert probléma lehet belőle.

Ennek ellenére meggyőződésem hogy legrosszabb esetben is egy töréssel megúszható ha motoros üt el embert, bár itt már a gyalogos esése és a váz a testtel való találkozása, a döntő szempont.


Soha nem lennék öngyilkos mert van ami ideköt a földre, és szeretem csinálni, egyedül azt bánnám míg élek hogy nem ülhetek törvényesen motorra, ha ne adj isten végleg elveszik a jogsimat.


Bár ezek csak képzeletbeli dolgok hisz inni sose ittam

2014. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem vezetnék részegen!
2014. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha tegyük fel személygépkocsival okoznál halálos balesetet részegen?
2014. máj. 10. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Mondom, hogy nem vezetnék részegen.
2014. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem értette a kérdést.
2014. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem.
2014. máj. 16. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki részegen volán mögé ül, az józanul sem normális. Engem soha nem lehetne rávenni hogy vezessek ittasan. 42 éves vagyok de még nem fordult ilyen elő. Tehát nem tudom megmondani mit tennék ebben az esetben.

Ôngyilkos biztos nem lennék.

2014. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy minden sofőr valami érzékeny mimóza. Embere válogatja. Jelentős hányaduk sza.rik az egészre, igyekszik kimosakodni és kibújni a felelősség alól. Ha nem így lenne, akkor nem lennének gyilkosok más területen sem. De voltak, vannak és lesznek.
2014. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak azon vannak, hogy most ezért mit fognak kapni


a megbánás, bocsánatkérés is csak egy védőügyvéd-javasolta protokoll, ami valahol enyhítő körülménynek számít, ezért bírtam Stohl esetében is, hogy annyira felfújták, meg színpadizálták a nagy bocsánatkérését

2014. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, viszont egy mentős mesélt olyat, hogy volt egy közúti baleset, repült a motoros, odacsődült az embertömeg, egyikük, meg a nagy segítőkészségével levette az eszméletlen bukósisakját, ezzel eltörve a nyakcsigolyát és ezzel megölve. a mentős mondta, hogy nem mondták neki, hogy ezzel megölte, hogy ne terhelje egy életen át a lelkiismeret. de az az ember mit érzett volna az inkább a kérdés. hogy segíteni akart és ezzel vett el egy életet.
2014. jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!