Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eurovíziós Dalfesztivál 2014....

Eurovíziós Dalfesztivál 2014. Ti engednétek, hogy egy szakállas "nő" (Conchita Wurst) fellépjen a világ előtt?

Figyelt kérdés

A fellépőknél van pár kritérium a küllemet illetően.

Pl: a foghiány. (ezt Soma mondta)

Egy "nő" esetében a szakáll helyénvaló?



2014. máj. 12. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Nincs semmi bajom a transzszek-kal,melegekkel stb,de mièrt ö nyerte meg?

JÓ fele halad a vilàg,hogy olyanról kell pèldàt venni,aki nö,vagy fèrfi,vagy maga sem tudja? Azèrt nehogy màr egy àtlagos embernek,màr esèlye sincs arra,hogy nyerjen bàrmit is.Ha csak a hangjàt nèzem az sem egy nagy szàm.Csak a külleme,ès az èlettörtènete miatt nyert.De hogy a mai vilàgba màr ezek jönnek be,az felhàboritó!

2014. máj. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Én nem engedném, mert szerintem visszataszító látvány egyrészt, másrészt szerintem semmiféle devianciát általánosságban nem jó sztárolni, sem a médiában, sem egyébként. Miközben nem ítélem el emberként, csak mert valamifajta nemi identitászavarral küzd, ami mellé valószínű kóros exhibicionizmus is társul. Dehát sok ember küzd sokféle mentális, meg egyéb betegségekkel.
2014. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És szerintetek ezt én otthon a gyereknek hogyan magyarázzam el?

Vagy bármelyik más szülő az óvodás, kisiskolás gyerekének ha meglátják ezt az "élőlényt" a tv-ben?

2014. máj. 12. 08:50
 4/16 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
61%

Nos, én teljesen másként látom ezt a kérdést. Fogalmam sincs miről van szó konkrétan, mert nem tévézek. De emberünk elérte azt, amit szeretne, mindenki róla beszél, most én is, pedig csak innen szereztem tudomást a dologról.


Azért azt tudjuk, hogy a világ mozgatórugója a pénz: ez a mókus felvállalta magát, nyilván kellően sok zsetonhoz jut ezáltal.


Beteg, sérült, torz ember így is van rengeteg a világon, vagyis azt is el kell magyaráznod a gyermekednek, hogy AZ miért úgy néz ki!


És ez nem mai jelenség, a '80-as évek világhírű előadója Divine, ő is férfi volt, női ruhában, én akkor voltam fiatal, de elfogadtam.

https://www.youtube.com/watch?v=_X_YHg-ZEmo

2014. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 titak ***** válasza:
31%

Az egész "jelenség" felháborító! Ezt a műsort csak 18-as karikával sugározhatták volna (szerintem).


A másik szemszögből nézve, viszont a nyugat megmutatta erkölcsi mivoltát. A két orosz lányt kifütyülték a nyugatitól eltérő orosz politika végett (pedig jók voltak), viszont a középkategóriás bárénekes "torzszülöttet" felmagasztalták másságáért. lásd tudd kihez akarsz tartozni.

2014. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Őszintén szólva tényleg jól jött volna az a 18-as karika.

Húgom megkérdezi, hogy "Ő most néni vagy bácsi?" Csak habogni tudtam...

2014. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Amikor először megláttam, azt hittem rendes nő, és a szakáll csak egy kellék az előadáshoz. Egyébként az oroszok tényleg jók voltak, nem értem, miért kellet kifügyülni őket.
2014. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Jóég ennyi teszetosza embert... Megmondod a gyerekednek/testvérednek/unokádnak, hogy Conchita egy bácsi, aki szeret csinos ruhákba bújni, majd kiküldöd az udvarra játszani, mert lassan itt a szép idő...

HÚ DE NAGYON NEHÉZ, MI?

Nehogy már száműzni kelljen egyes embereket a föld színéről csak azért, mert egyesek nem tudnak 1 percre leülni a rusnya kölkükkel beszélni... (Aki lehet hogy olyasmi lesz, mint Conchita, amikor felnő, függetlenül attól, hogy látta-e a tvben, vagy nem)

És csak úgy megsúgom, hogy a gyerekek nem előítélettel a kis fejükben születnek, szóval felfogják az ilyen dolgokat, még akkor is, ha a felnőttek nem mindig.

Nem atomfizika ez, emberek...

2014. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
20%
Annyira felfogják és elfogadják a kisgyerekek, hogy természetesnek is veszik.
2014. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
hát én szakállal tuti nem engedtem volna fel, max ha megborotválkozik, de akkor nem nyert volna
2014. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!