Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért látom több török ember...

Miért látom több török ember facebook oldalán ma a fekete szalagot? Mi történt?

Figyelt kérdés
Van egy-két török munkatársam, így néha szoktam török oldalakat nézegetni a fb-on és ma észrevettem, hogy sokak kitettek egy fekete szalagot. Megkérdezném őket is, de most 3 hétig szabin vagyok. Köszi, ha valaki válaszol!

2014. máj. 15. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A munkatársaid nem facebookoznak? Mert ott is megkérdezheted.
2014. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a robbanások miatt, ami miatt az egész nemzet gyászol.
2014. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá, de csak egy török munkatársam (Ausztriában) az ismerősöm a facebookon, tőle még nem kérdeztem, annyira azért nem nagyon szoktam vele beszélgetni. De török ételeket és süteményrecepteket is szoktam olvasgatni a facebookon, ahol szintén láttam ezt, ezért is kérdeztem itt, hátha valaki esetleg tudja..
2014. máj. 15. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a nemzeti gyász miatt.
2014. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megtenné valaki, hogy leírja, hogy mi történt pontosan? Miért van nemzeti gyász? Ez az a merénylet, amikor tavaly 40 embert halt meg? Vagy valami más történt? Tényleg köszönöm!
2014. máj. 15. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mustafa33 ***** válasza:
Bánya szerencsétlenség.
2014. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már értek mindent.. A linket is köszönöm!
2014. máj. 15. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
3 napos gyászt rendelt el Erdoğan a somai bányaszerencsétlenség miatt. Félárbócon vannak a zászlók is mindenhol. (Illetve pont ma láttam, hogy visszahúzták őket a téren, meg a posta előtt.)
2014. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!