Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rasszista ember?

Miért van ennyi rasszista ember?

Figyelt kérdés
Például a négereket miért ítélitek el? Nagyon sok néger van aki sokkal többre vitte mint jó néhány magyar ember...

2013. aug. 5. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ki és mikor ítélte el a négereket? Nekem csak azokkal van bajom, akik menekültként Európába jönnek, és itt meg bűnözésből élnek...
2013. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

A cigányokat nem szeretjük főleg.

Jogosan!

2013. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
A négerek között átlagban kevesebb tanult ember van, mint magyarok esetében. Továbbá kultúrájuk minimális és primitív. Ha elmennél Afrikába, a védenc négereid kiirtanának, mert gyűlölik a fehéreket. Ellenben Európában a négerek legnagyobb része bűnöző, Amerikában is. Miről beszélsz tulajdonképpen?
2013. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Főként skinheadekre gondoltam... megnéztem az amerikai história X című filmet, aztán elolvastam a hozzászólásokat és azt vettem észre hogy tulajdonképpen senki sem fogta fel mi a film mondanivalója, mert mindenki rasszista hozzászólásokat tett. De most nem csak ez, internet tele van ilyenekkel,meg az ilyesmi szövegek hogy "kitartás" "eljön a szebb jövő" meg stb...
2013. aug. 5. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a film nem arról szól, hogy ne legyünk rasszisták...

Az üzenete az, hogy a gyűlölet az teher. Sokan pedig képesek együtt élni ezzel a teherrel.

2013. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3. Igen tudom ebbe igazad van, de tételezzük fel, fordítva lenne a helyzet és a négerek vitték volna kb 100 éve a fehéreket rabszolgáknak, te is úgy vélekednél róluk...


tudom elég nagy réteg bűnöző de nagyon sok néger ember van akik letettek valamit az asztalra, például Morgan Freeman,John lee Hooker, Michael Jackson, stbstb.


Szóval csak arra akarok kilyukadni hogy ők is ugyanúgy emberek, és hogyha rendes nevelést kapnak ők is lehetnek valakik, mert hogyha éhezve élsz és ölnöd kell az élelemért valószínűleg te se lennél jóember...

2013. aug. 5. 22:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen és a rasszizmus az gyűlölet :D
2013. aug. 5. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul közelíted meg a dolgot. Ők is jogosan utálnak minket, mert nem hagyjuk élni őket a saját közegükben, mi pedig jogosan utáljuk őket, mert ideköltöznek Európába és nem képesek beilleszkedni, hanem pusztítanak. Férgei a kontinensnek, mint a cigányok. Az már más kérdés, hogy szándékosan engedik őket élősködni, hogy ellentéteket szítsanak az emberek között. A világ vezetőinek jó a rasszizmus. Nem harcolnak ellene egyáltalán. Éltetik, mert hasznos számukra, ha gyűlöletben, bizalmatlanságban élünk, így védtelenebbek vagyunk.


Azért túlzásokba ne essünk, hogy sok néger van, aki olyan sokat letett az asztalra. Egy kevés van, de ezekre fehér ember is képes lenne, legfeljebb más időben jött volna.


És ráadásul olyanokat említettél, akik egy fehér közegben nevelkedtek. Egy afrikai magától nem lesz olyan kulturált. Lásd példának a franciaországi gettókat.

2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként gondolj csak bele. Ha jön este veled szemben az utcán 10 cigány, akkor ugyanúgy sétálsz el mellettük, mintha fehérek lennének?
2013. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Azért van ennyi rasszista ember, mert okot adnak rá. Sétálgass a 8. kerületben, és mondd azt, hogy tökéletesen beilleszkedtek az ottaniak a társadalomba. Őket is meghurcolták talán?


Ilyen logika alapján, én most átmegyek Szlovákiába, letelepedek, mert ha nem engedik, akkor bizony rasszisták, majd elkezdek lopni, csalni, hazudozni, bontom a rendet, mert engem Trianon nagyon megérintett, és kisebbségi komplexusom van, de nem csukhatnak le, mert az már megint csak rasszizmus.


Érdekes, ha letelepedik itt, Magyarországon egy brit, egy holland, vagy egy francia, békénhagyják őket. Tudod miért? Mert ők képesek kulturáltan viselkedni.


Nem véletlenül él az a sztereotípia a cigányokról, és a négerekről, hogy ösztönemberek. Nekik teljesen más a kulturájuk, máshogy voltak nevelve, a cigány purdénak természetes, hogy szétköpködi a szotyit, meg kiabál az utcán, mert azt látta otthon...


Szánalmas az anti-rasszizmus, meg a védjük a kisebbséget felfogás. A cigányok vígan parasztoznak le engem, és használják sértésként a "te magyar" kifejezést, de én nem mondhatom, hogy te cigány, mert pofont kapok, és az teljesen jogos, csak azért mert ő kisebbségi. Ha én ütök, az már gyűlöletbűn.


Remélem látod itt a kettős mércét, és hogy mennyire igazságtalan ez az egész "le a rasszizmussal" dolog...

2013. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!