Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a folyamat, miért...

Mi ez a folyamat, miért történik mind ez?

Figyelt kérdés
sziasztok én 21-éves vagyok,és az a kérdésem hogy facebookon rengeteg fiú ismerősöm közül egyszerűen szánalmasak,tiszta lányosak,viselkedésük,olyanokat írogatnak egymásnak (persze fiúk) hogy puszcsi talizunk meg ilyen szív szmájlikat küldözgetnek egymásnak,tükörben olyan lányosan pózolgatnak hogy némelyik pláza cica elbújhatna mögöttük,vagy 1000 like,így szerrtlek úgy szeretlek...stb.úristen ezek lesznek a jövő férfiai,és ez bejön a lányoknak ez már inkább télleg szánalmas,gusztustalan,undorító.össze vissza kényeskednek.semmi fiús dolog nincs bennük úgy viselkednek mint a lányok,meddig korcsosul még el a világ.
2014. máj. 16. 15:06
 1/5 anonim válasza:

Ezért:

[link]


És nem konkrétan a személyre gondolok, hanem a folyamatra, több tíz éve látni ilyen példákat.

2014. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor csak én vagyok régi módi,az hogy normális fiú vagyok meg készítek magamról csőgatyában vagy 25.000 pózolós képet

vagy egyszerűen kihaló félben vagyunk?

2014. máj. 16. 15:10
 3/5 A kérdező kommentje:

bocsána azt lehagytam "

meg nem készítek magamról vagy 25.000 pózolós képet"

2014. máj. 16. 15:13
 4/5 anonim válasza:

Nyomoréknak lenni manapság a trendi.

Ha nem vagy nyomi, a társadalom kiközösít.

Szép jövő :(

2014. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ezek olyan b_zisak van barátnőjük de z meg álca csak.
2014. máj. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!