Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek nincsen semmije az...

Akinek nincsen semmije az tényleg annyit is érne?

Figyelt kérdés
Ezt megmagyarázná nekem valaki?

2014. máj. 18. 08:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
Csak ha fideszes.
2014. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Csak a mélyen tisztelt hódmezővásárhelyiek szerint. Ilyennel ne is foglalkozzál. Kellemetlen egy felfogás.
2014. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ha van valamid, akkor legalább tudsz magadnak venni csúcsverdákat, amivel úgy száguldozol ahogyan akarsz, akár "mindenen" keresztül.
2014. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez Lázár János álláspontja volt néhány éve, ami egy politikus szájából kimondva elég visszás.


Ugyanakkor, ha körbenézel a világban, akkor nincs igaza?

2014. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

„Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem.”


Dolgozni kell, a munka nem szégyen, és az emberi minőség egyik fokmérője, hogy valaki egyről a kettőre tud-e jutni.


Kb ennyit jelent...

2014. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, önelégült hataloméhes csaló politikusok szemében annyit is ér. A nagybecsű, akitől idézel, elfelejtette hozzátenni, hogy egyenlő feltételek mellett. Tehát ha ugyanonnan indulva, ugyanolyan feltételek mellett valaki előbbre jut, többet ér. Amiből viszont nem következik, hogy a másik semmit. Azonban az, aki a feltételeket úgy alakítja, hogy az egyiket autóval viszi, a másikat gúzsba köti, aztán akar ítélkezni, nos az ilyen bebizonyította, hogy nem tud annyit tenni a köz érdekében, hogy érjen valamit is.
2014. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy 3 ház meg audi kell, hogy valaki annyit is érjen, azt mondta valamit érjen el. A valami meg kellően relatív.
2014. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bíróság? Vagy Bábúság? Azért nem mindegy!
2014. máj. 19. 10:20
 10/17 anonim válasza:
A maffiák mind a Hungary Orang maffia kegyeit lesik?
2014. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!