Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért félnek a jobbosok...

Miért félnek a jobbosok annyira az MSZP-től, ha szerintük ez a párt eltűnik a politika színéről? Lehet, hogy mégis tisztában vannak azzal, hogy nincsen igazuk?

Figyelt kérdés

Mazsolázgattam a közelmúltban e témában feltett számtalan kérdés között:


"Nem ciki az Mszp-re szavazni, srácok?"

"Van még valaki aki az Mszp-re szavazna? És miért?"

"Akik az mszp-re fognak szavazni jövőre, milyen okból teszik azt?"

"A baloldali szavazók nagy része miért az MSZP-re szavaz a Munkáspárt helyett?"

"Az MSZP sek miért szavaznak a MSZp re? Van valami értelmes ok rá?"

"MSZP szavazók, miért tartotok ki még mindig a párt mellett?"

"MSZP szavazók! Ti miért szavaztok az MSZP-re?"


És a legutóbbi:

"Mivel lehetne meggyőzni a jelenlegi MSZP szavazókat, hogy ébredjenek fel mert ködös álomvilágba élnek?"


E kérdések feltevése mögött nagyfokú félelmet, bizonytalanságot, aggodalmat vélek felfedezni. Ti, kedves jobbosok, akik ugyanakkor nap, mint nap állítjátok, hogy az MSZP eltűnik a színről, megy a levesbe, megszűnik stb., vajon miért aggódtok ennyire?


2010. febr. 24. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
félnek a jobbikosok mert ugye 2006ban is a fidesznek kellett volna nyernie...
2010. febr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem félünk, mindenki arra szavaz akire akar, gondolom csak heccelés, mert sokan nem rég ébredtek fel, és ezt nagy dobra verik.
2010. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem fér a fejükbe, milyen érvek alapján lehet még mindég az mszp-hez ragaszkodni... Tényleg, hol a határ? Le tudja ez a párt egyáltalán járatni magát? ...pl. itt a legujabb titkos gyurcsany beszéd ( [link] ), s 1-2 munkatásam éjenezve fogadda... hogy YES, jól megkapja majd az Orsós... :D


amúgy már meg sem lepődöm, megszoktam :)


ui. tényleg ciki :)))

2010. febr. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintük mi vagyunk azok akik meg vannak vezetve és akik álomvilágban élnek. Az élet furcsa játékokat produkál.
2010. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eleve nem értem hogy ezekből a kérdésekből miért következik hogy Fideszes nem tehette fel?

De nem hiszem hogy bár ki is félne az MSZPtől, bár ők ahogy nem kormányoztak, úgy nem is kampányolnak. A lejáratás és az alaptalan vádaskodás a fegyverük, mert nem tudnak leszokni a hazudozásról!

2010. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dymo ***** válasza:
Miért kéne félni az MSZP-től? Ha egy kecskét indítok ellenük,szerintem toronymagasan a kecske nyerne,annyira elkúrták
2010. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt ne félelemnek fogd fel hanem meglepődésnek és meghökkentségnek.


Pl.: Ha te látsz egy embert amint érthetetlen okokból ül a betonon és a saját lábát szurkálja egy konyhakéssel, akkor te is meglepődsz és megkérded hogy miért ilyen hülye. (már bocsi a példáért)

2010. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mármint a Jobbik?

Azért, mert nagyon szoros a "verseny", és most a jobbiknak minden erejét, tudását be kell vetnie, hogy átvegyék a második helyet a maszoptól. Valljuk be, szerintem sikerülni fog nekik, én legalábbis bízom bennük.

2010. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!