Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jó történet egy könyvhöz?

Csilla200 kérdése:

Jó történet egy könyvhöz?

Figyelt kérdés
A könyv egy lányról szólna aki költözött és új gimibe jár , de a lány nem átlagos ,ugyanis macskafüle és farka van. Ezáltal az iskolában megismerkedik egy hozzá hasonló fiúval. Aki beiktatja őt egy szektába ,és el meséli ,hogy a füleknek jelentésük van. A fül azt jelenti ,hogy ő egy vámpírvadász. És elmeséli a fiú azt is ,hogy volt egy szerződésük a vámpírokkal . A szerződésben az állt ,hogy nem változtatnak át senkit vámpírrá ,és akkor nem vadásznak tovább vámpírokra. De a vámpírok a szerződést megszegték , és az átváltoztatott személy a fiú testvére volt (akinek szintén fülei vannak) . És emiatt a testvérre nagyon kell vigyázni ,mert ha vért iszik akkor szörnyé alakul . A vége az lesz ,hogy a testvért meg kell ölni ,mert megfékezhetetlen lesz ,de a barátnője valahogy visszahozza az életbe ( még azt nem találtam ki ,hogy )
2014. máj. 24. 20:45
 1/4 anonim válasza:

hát.....

Első könyved lesz?

Írd le nekem egy kis részletet az elejéből, és akkor meglátjuk milyen.


NYUGI NEM LOPOM EL!

2014. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kukába való tini közhely.
2014. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem megbántani szeretnélek, de eléggé gyerekes.
2014. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 egybaba ***** válasza:

rajzfilmnek jobban el tudom képzelni mint könyvnek - de sose lehet tudni ...

egy próbát megér max nem adod ki 3 ezer példányba csak 50 be

2014. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!