Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan történik az agymosás...

Hogyan történik az agymosás az illuminátusok által a zenében, filmekben, stb?

Figyelt kérdés

Lehet látni a neten sok klipet, hogy nem is az a szöveg jelentése, amit mi gondolunk. De ha én nem nézem meg ezeket az elemzéseket, ilyen eszembe se jut, hogy pl a sátánról szól, amit én "cukinak" vagy szerelmes dalnak gondolnék. Akkor miként befolyásolnak, ha én ezeket nem érzékelem? Mi a rossz abban, hogy én jónak találok egy (az én értelmezésemben) szerelmes számot, amiben boldog a pár?


Én valamilyen szinten hiszek ebben az úgynevezett "felső hatalomban", de ez a befolyásolás nem tiszta. Nyilván azt mondjátok, hogy épp ez a lényeg, hogy ne vegyek tudomást róla. Ha a sátánról szól egy szám, amiről én azt hiszem a szerelemről és én is boldog akarok lenni és szerelmes, abban mi a rossz?


Vagy nézzünk egy filmet. Sok helyen elrejtik a jeleiket, de attól még én nem arra figyelek, hanem a cselekményre. De azon keresztül, hogy befolyásolnak? Mert oké, hogy sok elemzésben felhívják a figyelmet a jelekre, de az adott filmben, sőt mesében nem magyarázzák el, hogy mi is a befolyásolás.


Tudom, hogy elég gagyi ez a szerelmes téma, de ezzel a példával tudtam rendesen kifejezni magam :)


2014. jún. 1. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A youtube videók csupán belemagyarázások.
2014. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát épp ezaz! Végre egy értelmes ember! Tulajdonképpen nagyon lesz*rom, hogy miket fecsegnek az illuminátusokról, mert az egész engem nem érint. Mégcsak nem is vagyok ilyen sátánban hívő, mert számomra csak természeti törvények léteznek. Van az ember, mint élőlény, és aztán úgy használja fel a természeti törvényeket, ahogy tudja. Vannak olyan erők, amiket lehet jóra is és rosszra is használni. Pl. a gravitáció vagy a gondolat ereje...stb. Én inkább azt látom, hogy a fiatalok agyát mossa a média, de nagyon durván, és nem tetszik. Ez sokkal rosszabb, mint hogy mindenféle illuminátusokat magyarázzunk bele a videoklipekbe. Nem azért elmebetegek a szüleim, mert illuminátus videókat néztek. Nem azért molesztált az apám. Komolyan, néha csodálkozom, hogy milyen buták az emberek. Te is így vagy vele, Kérdező? :)


Üdv.

23/N

2014. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kérdező, keress rá a "szubliminális üzenetek"-re!
2014. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyébként én sem értem pontosan, hogy hogyan működik, de ez nem jelent semmit. Próbáld ki, hogy egy hónapig nem nézel tv-t, nem hallgatsz rádiót, és nem hallgasz zenét, legalábbis "modern" zenét, meg főleg amik mostanság divatosak. Csak egy hónapig. (A többség egy napig sem bírja ki.) A hónap végén érezni fogod a különbséget, a döbbenetet. De úgyse próbálja ki senki. (Vagyis caak nagyon kevesen. De ők nem már nem térnek vissza a régi életmódjukhoz.)
2014. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
(Elnézést az elgépelésekért.)
2014. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például a Szex és New York egy tökéletes agymosás sorozatnak találom.
2014. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!