Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » BUDAPESTIEK! Ti szerettek a...

BUDAPESTIEK! Ti szerettek a fovarosban elni?

Figyelt kérdés
Nem tul sok az ember? Nem tul gyors minden?

2014. jún. 4. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Óbudán nem olyan vészes a tömeg, és közel a természet.
2014. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, Budapest nem csak a belvárosból áll.
2014. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Újbudán laktam és imádtam. Közel van minden, este is nyitva vannak a boltok, sok bevásárlóközpont van fél órás közelségben, jó a közlekedés és gyorsan eljuthatok pl a Kopaszi gátra, ahol őrült sok gyönyörű zöld terület van, ott a Duna. Vagy felszálltam a 4-6 villamosra és negyed óra alatt a Margit szigeten voltam. Vágyok vissza!
2014. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak Budapesten egészen csendes helyek is. Én pl. erdő mellett laktam a 18. kerületben. Még a belvárosban is vannak csendesebb részek. De tény, hogy a 7-es buszon és a 6-os villamoson nem szeretek utazgatni.
2014. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Még nagyobban is élnék :)

A kerület sem mindegy.

2014. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Peremkerületben lakom, itt nincs olyan nagy nyüzsi, nem jár a közelünkben sem busz, sem villamos, sok a fa, parkok, madarak, szeretek itt élni.
2014. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én utáltam, pedig nagyon szép város lehetne ha:


-nem lenne így lepusztulva

-nem lenne tele hajléktalannal

-nem lenen össze hugyozva-hányva az utca minden nap (VI. kerület)

-a levegő a belvárosban borzalmas, München hasonló méretű város, még sincs ez

-normális tömegközeledés és általában véve utak lennének

-lenne közbiztonság, nem kéne félni az utcán nőként késő este

-nem lenne olyan, hogy az Erzsébet téren nácik bohóckodnak


Szeretem azt a várost, de most olyan állapotok uralkodnak a városban (és főleg az országban) amik miatt nem akarok ott élni.

Szívesen visszaköltöznék, ha a fentebb leírtak megvalósulnának.


(Túl gyorsnak nem mondanám.)

2014. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem, én már nagyon nem szeretek itt élni. Pont ma gondolkodtam el azon, hogy mennyire frusztrál az állandó rohanás... és a sok ember is zavar. Kis túlzással csak az a remény éltet engem, hogy egyszer talán sikerül vidékre költözni vagy bárhova, ahol sokkal nyugodtabb minden. Amúgy szociális fóbiás vagyok, szóval azt hiszem ez érthető. (Egyébként nem teljesen a témához kötődik, de muszáj leírnom, hogy a legjobban most a fejfájással küszködöm, mintha szét akarna robbanni a fejem, nagyon rossz formában vagyok jelenleg. :( )
2014. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Városnak jó részén lakom, így nincs okom panaszkodni.
2014. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok minden nem tetszett Budapesten, de ha az a kérdés, hogy a Fővárosban vagy kisebb városban szeretek-e élni, akkor inkább a fővárosban. Budapesten a hajléktalanok és a kosz az, ami a legkevésbé tetszik.
2014. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!