Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapestiek. Posztereket...

Budapestiek. Posztereket gyűjtök be (metál, rock, részletesen lennt) akinek esetleg van de nem kell neki. Vannak ilyenek? (Amilyenek kellenének)

Figyelt kérdés

Budapestiek! Posztereket gyűjtök be (metál, rock) akinek esetleg van de nem kell neki. nagyon fontos lenne számomra. Amilyeneket szeretnék: Ensiferum, Nightwish, Equlibrium, Eluveitie, Sonata Arctica, Three Days Graces, Hammerfall, Dragonforce, Road, Depresszió, Dream Theater, Children Of Bodom, Bullet for my Valentine, In Flames, BrokeNcyde, Bury Tomorrow, Avanged Sevenfold, Slipknot, Disturbed, Korn, Evanesence,4th Dimension, Subscribe


Aki birtokaban lenne ilyesmi képeknek és nincs rá szüksége nagyon értékelném ha írna

16/l



2013. ápr. 2. 21:53
 1/2 A kérdező kommentje:
August Burns Red, Linkin Park
2013. ápr. 2. 21:58
 2/2 anonim válasza:
Én a [link] -n szereztem a posztereimet ,lehet ,nincs minden együttesről poszterük ,de pl.:SlipKnoT biztosan van ,mert én is vettem egy olyat nemrég ,igaz az textilből van ,de árulnak papír posztereket is.
2013. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!