Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A világ fejlődik ilyen lassan,...

A világ fejlődik ilyen lassan, vagy én gondolkodtam túl futurisztikusan?

Figyelt kérdés
elértük a 2010-et...hmm igazából kicsit csalódtam. ha belegondoltok ez már csak 2000től is egy évtized. és én már 19 vagyok. néhány éve még arra gondoltam sokkal fejlettebb lesz a világ 2010re. nem olyan nagy jövőbelien de pl. általánossá válnak a nagy plazmatv-k, kiszorulnak a régebbi kocsik, stb. aztán már hogy hipp-hopp itt is van a 2010 maradt minden ugyanolyan...szaladgálnak 20-30 éves kocsik az utcákon, sokaknak van kis képernyős tvjük, és a vidék néha olyan hatásokat kelt....szóval én is vidéken lakom, de kisvárosban és volt hogy mentünk egy kis faluba, és komolyan mondom bementünk a házba és olyan 60as éveket idézett minden! fekete-fehér képek a falon, öreg bútorok, régi stílusúak, meszelt vályogház..és ez most 2009ben! szóval igazából alig történt változás amit a hétköznapi ember észrevesz. mert biztos történt sokminden eddig is de nem tudom..talán csak én gondoltam túl gyorsan fejlődni a világot? belegondoltam ha így megy, talán öregkoromra sem fog olyan gyökeres változás végbemenni...viszont lehet egyszercsak hopp túllép rajtam a technika és én is csak egy lemaradott felnőtt leszek aki alig ért valamit a fiatalok beszédéből, dolgaiból...
2010. jan. 1. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez Magyarország szegények

vagyunk

Ha kimennél pl New Yorkba más lenne a helyzet

2010. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a világ iszonyatosan fejlett és ezerarcú!


Persze nem átlagember olcsó jánosnak aki bérből fizetésből él és még életében nem jutott tovább bulgáriánál.


A "lakosság" nak nevezett emberhalmaz csupán az emberi faj ranglétrájának legalján áll..


Próbáld szélesíteni a világlátásod, persze ehhez rengeteget kell tanulni vagyont és presztizst felhalmozni hogy kijuss a "közember" halmazból...

2010. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Plusz én nem is értem hogy lehet így gondolkodni :D


Egyszerű vagy mint egy rajzszög bszod!

2010. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak egy "átlagmagyar"
2010. jan. 1. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Megint előző.


Szóval az hogy így látod a világot híven tükrözi hogy fogalmad sincs a valódi világról és a tv-n nőttél fel!


Ez az állapot amiben most vagy a tipikus agymosott ember állapota!!!!!!


Ezért meglepő és furcsa számodra az igazi valóság állapota (a vályogház a vidék meg a többi)


Próbálj civilizálódni müvelődni és szokj le a Tv-zésről, mert így csak egy agymosott életképtelen birka leszel a világban akinek fogalma sem lesz róla hogy most mihez is kezdjen...

2010. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak!


Te voltál már New-York ban?


vagy csak a Tv ben láttad?


El sem hinnéd mik vannak ott!! pl senkinek sincs mosógépe, mindenki mosodában mosat ami szerintem undorító!


Olyan szinten sürün lakottak a házak hogy az emberek szinte egymás nyakába szarnak!!!!

2010. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van, amiből én sem dobnám ki a meglevőt, csak mert megjelent egy modernebb.
2010. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem futurisztikusan gondolkodsz, simán lehetne ez mind általános, ha az embereknek lenne pénzük, és nem a csalók zsebébe vándorolnának a milliárdok.
2010. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A fejlődés gazdasági érdekek miatt nagyon vissza van fogva, ez tény, a biológiai számítógépeket már ezerrel fejlesztik, csak még a mostani generációban is van pénz, valamint ugye még ott van a fényoptikás és a vegyes technikás megoldás is...
2010. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A világ fejlődik hidd el, csak itt haladnak visszafelé..


Juss el valahogy Tokyo-ba, le fog esni az állad!!


Volt egy haverom onnan a neten, ott már 2002 ben vidotelefon volt + videohívás, itt akkor volt még nagy szám az mms...

2010. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!