Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az erőszakos...

Hogyan lehetne az erőszakos barátnőt lerázni, aki nem hajlandó tudomásul venni, hogy nem mindennap akarunk vele lenni, őt hallgatni?

Figyelt kérdés
2barátnőnk zaklat mindennap telefonhivásaival,amikor előző nap mindent megbeszéltünk,és éjjelig őt hallgaTTAM.JELENTÉKTELEN beszélgetéseikkel zaklatnak engem és egy másik barátnőmet.az én zaklatós barátnőm a barátját is átküldi,menjek át,vagy reggel-este ablakom alá jönnek kiabálni.nem veszik tudomásul nem illik ez,nincs mindennap uj témánk velük.éjjelig ott ülök,reggel már megint hiv semmiért.
2010. jan. 2. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyedben egyszerűen nem venném fel a telefont ha állandóan éjjel hívogat. Ha meg hívnak és nincs kedved menni akkor egyszerűen állj elé és mondd meg hogy nem csak körülötte forog a világ,és nem tudsz mindig vele lenni. Ez van,kénytelen lesz elfogadni.

Sok szerencsét!

2010. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj egy esélyt a szép szónak, mielőtt elkezdenél gorombáskodni. Nem gondolatolvasók.
2010. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen csak engem egy ember üldözött...egyszerűen hagyd ott mondd,hogy van jobb dolgod is meg nem csak ő van a világon.telefonon meg le tudod tiltani a szolgáltatónál ha már annyira zavar.
2010. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!