Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a tökéletes nő? Milyen...

Milyen a tökéletes nő? Milyen nők jönnek be általában a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne tökéletes akarj lenni, hanem önmagad.Tökéletes nő nincs.
2010. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igen az 1.válaszolónak igaza van!
2010. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Tökéletes nő nem létezik.

Ízlések és pofonok különbözők.

Nyugaton általában a vékony, sportos, hosszú hajú, széparcú modellalkat a nyerő manapság, de ez csak az alap. Emellett nagyon sok más tulajdonság is közrejátszik, ami viszont férfiját válogatja, hogy kinek mi tetszik.

Vannak viszont, ahol kifejezetten a kövér nők kelendőek és az európai szépségideál után meg sem fordulnak a férfiak.

2010. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyilván erről eltérnek a vélemények. Elmondom a saját felfogásomat.


Nem létezik tökéletes nő. Nagyon sok szép nő van. Ha a nők legszebb 10%-ából véletlenszerűen kiválasztasz 2 nőt, akkor nem lehet megmondani, melyik a szebb közülük. Legalábbis teljesen megoszlanak majd a vélemények.


Ami a "belső" tulajdonságokat illeti, vannak jó és rossz (nehéz természetű, nehéz eset) nők. A jó természet/ nehéz természet a legfontosabb tulajdonság. A nehéz természetű nő az, aki nyafog, hisztizik, jeleneteket rendez, elvárja, hogy kitalálják a gondolatait, ripacskodik, manipulál, azt hiszi, hogy az ő érzelmei, drámai jelenetei a világon a legizgalmasabb dolgok. Ez az egyik legrosszabb fajta nő. A másik legrosszabb a tisztaság- és rendmániás, aki számára az egyetlen fontos dolog (a pénzen kívül) a társadalmi megbecsültség. Ha egy nő egyik kategóriába se esik bele, akkor már jó a helyzet. Hogy jó nőtípusokat is említsek: az egyik a tipikus "anya", az, akiben erősek az anyai, gondoskodó ösztönök. Könnyen felismerhető. Ha egy férfi azt tapasztalja, hogy újonnan megismert nője a legújabb süteményeivel traktálja, és amúgy egy szelíd, sokat mosolygó, türelmes (negatív irányban: szétszórt, rendetlen, hízásra hajlamos) nő, akkor sejtheti, hogy az ilyen nem fogja tönkretenni az idegeit, és családalapításra igen alkalmas. A másik jó nőtípus a kalandvágyó, élvezeteket kedvelő extravagáns nő, akit szintén nem a rokonok véleménye és a bankszámlák végösszege érdekli. persze ő elvárja, hogy mindig a toppon legyél, ami a szexet és a bulikat illeti. A szerény, csendes jó kislány is jó nőfajta, hátránya, hogy ha öregszik, előbújhat belőle a rendmániás.

2010. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hát lány vagyok, de írok. :) Saját tapasztalatom szerint. Ha kidobnak mindent a csajok. Nekem nagyon sok fiú haverom van és mindig azok után fordulnak meg akik kb a címlapról léptek volna a valóságba. Egy sem nézi meg a "természetes" lányokat, mint ahogy állítják. Azt szeretik ha egy csaj jófej, de a fiúk szeretnek villogni a barátnőjükkel. Pasik, nem kérek háborgást :)


Mikor kicsípem magam, cicanadrág, smink, jó haj, magassarkú, akkor megbámulnak, sőt leszólítanak, de volt olyna hogy randit kértek tőlem. Mikor meg "természetes" voltam, no make up, kicsit lazább gatya, zárt nem csöcskidobós ruha volt. Akkor a kutya nem nézett meg :)


Szeretik a csinos, kicsit bevállalósabb csajokat. Persze nem mindenki, de biztos, hogy javarészt ez a Best:D

2010. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2010. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Silber ***** válasza:

Szvsz ezen témáknál érdemes különválasztani a fullos csajt és a jó csajt.


A fullos csaj az, aki FELTŰNŐ, ezért az ember megfordul utána az utcán (kidobott cuccok, ultra miniszoknya, netzharisnya, élénk színek, merész frizura, stb). Ezek azok a nők, akiket az ember bevállalna néhány órára, mert szexuálisan izgatja őket (plázap*csa rulz). Viszont ezek nem jó nők!


Annó volt valamely televíziós csatorna jóvoltából egy műsor, ahol különböző testalkatú női testformákat mutattak az utcán sétálóknak (grafika, nem fénykép). Gyakorlatilag 90-95%-uk nem a vékony, modellek vagy plázap*csák alakját, hanem a kissé teltebb, "van mit fogni rajta", PICIThusi csajokat válaszották ki.


Részemről azt mondom, hogy nem bordákat, hanem idomokat akarok fogni!


A mentalításhoz pedig: lehetsz te együtt a világ legjobb nőjével is (most elvetjük azt a helyzetet, hogy nem létezik ilyen), ha egy hülye p*csa, úgysem fogod bírni mellette.

2010. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én az eszéért szeretem a páromat férfi létemre, igaz technikailag ügyesebb vagyok, de a memóriám borzalmas a logikám meg eléggé sajátos...

Azért a 7 ik érzék nagy előny számára és persze még sokminden más is!


Olyan nőt tuti nem tudnék szeretni akinek se esze se izlése se stílusa, akárhogy is nézne ki..

2010. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
általában az aranyos jókislányok, átlagos kinézettel. nekem viszont a titokzatos, elvont lányok jelentik a tökéletes nőt, akik tudnak mással is előrukkolni, nem csak a bájos mosolygással és megértéssel. ez csak én vagyok, a gondolkodásmódomból adódóan csak a fent említett lányokat tudom értékelni.
2010. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt már egy másik kérdésnél is megválaszoltam. A tökéletes nő: Feltűnően csinos milliomos lány, akinek mindene a házimunka!
2010. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!