Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elsősorban kamaszok írjanak!...

Elsősorban kamaszok írjanak! Ha egy lánynak (korotokbéli) szinte tökéletes alakja van, szóval látszik az eredmény. Zavar titeket az, ha ezért nem eszek-iszik cukros étleket, italokat gyors kaját, és rendszeres eljár edzeni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:09
1 2
 1/16 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Engem érdekel már mit eszik ha szép. 14/f
2011. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ha lenne egy barátnőd aki szép meg jó az alakja, de nem lehet vele pizzázni, vagy mekizni, állandóan gyümölcsöt meg salátát meg egészséges ételeket enne el tudnád viselni?
2011. jún. 26. 17:27
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Engem akkor sem érdekel mit eszik ha nincs tökéletes alakja. Nem hiszem hogy bárkinek köze lenne hozzá.

Maximum akkor szólnék, ha tudom, hogy van valamilyen betegsége és egy bizonyos étel bajt okoz neki.

Egyébként nem hiszem hogy bárkit zavar, hogy nem eszel cukros ételeket meg gyors kaját.

2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez az ő dolga.
2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
dehogy zavar, sőt örülök is neki, mert én is ilyen életmódot élek, vagyis próbálok
2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
pedig engem állandóan ezzel b*sztatnak...
2011. jún. 26. 17:28
 7/16 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Figyelj mekiben is van saláta :D 14/f (első válaszoló)
2011. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egészséges étel. Legfeljebb csak kevésbé mérgező. :)


Az elefánt is csak növényeket eszik, viszont nem tud ugrani. :)

Sőt Adolf Hitler is vegetárius volt. Vagyis amiért valaki csak zöldségeket eszik attól még lehet őrült. :)

2011. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy alapból nem zavar, egyrészt mert én is próbálok egészségesen étkezni, másrészt mert nem nagyon szoktam nézni ki mit eszik. Persze ha ezzel elrontja a szórakozást pl. egy szülinapi buliban csak fanyalog, elveszi mindenki étvágyát, vagy rám szól ha néha fagyit akarok enni, akkor már zavar. De ez szerintem mindenkitől elvárható, hogy nem pfujolunk a másik ételére, akármit is egyen.

Vagy pl. ha egy nagyobb társasággal van ami bemegy a mekibe, max egy salátát vagy egy vizet rendel, és jól eldumál a többiekkel. Míg ha beülni se hajlandó, hangosan panaszkodik a kajára, elrontja a hangulatot, senki se tudja tolerálni.

2011. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
még szerencse, hogy a barátaim főleg ilyenek, mint én (meg te): próbálunk rendesen kajálni, nem szemetet, eljárunk edzeni stb
2011. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!