Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az önéletrajzba való jelentkez...

Az önéletrajzba való jelentkezéskor ide mit írjak?

Figyelt kérdés
ez egy olyan hely ahol nem el kell küldeni emailben az önéletrajzot (de lehet csatolni) hanem táblázatszerűen kell megadni a válaszokat és a szakmai pályafutásnál kér olyat hogy külön hogy munkakör és ágazat. hogyha mechanikus segédszerelő voltam azt hogy bontsam így ketté munkakörhöz írjam csak hogy szerelő ágazathoz pedig részletesen vagy hogy?
2014. jún. 16. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Munkakörhöz: segédszerelő

Ágazata: Mechanikus de esetleg írhatsz olyat is hogy mechanikai.


Én ilyen önéletrajz rendszert nem láttam még, persze léteznek olyan munkáltatók ahol nem önéletrajzot kérnek hanem el kell menni egy jelentkezési lapért és ott szoktak ilyeneket kérdezni.


Nálam is volt egy hasonló ilyen de nem kellett így lebontani. Viszont egy új mérnök aki nem rég jött ő mesélte hogy neki ennél bonyolultabb volt mert a portán kellett mondania hogy milyen munkakörre szeretne jelentkezni és ő aszerint kapott papírt erre.


De ezt érdemes jól megcsinálni, mert ezek alapján válogatnak embert mert ez azért van hogy ebből leszűrik mennyire képes elvégezni majd munka során az adminisztrációt, ez is egy teszt feladatnak felel meg, meg így jóval át tekinthetőbb nekik, szóval egy kis tanácsként mondom hogy lélekben készülj fel arra hogy elég precíz elvárások lesznek és leginkább az ilyen helyeken arra fektetik a hangsúlyt az adminisztrációra.


Tapasztalatból mondom én egyszerű gépbeállítóként és karbantartó helyettesként majdnem csak papírmunkát kell végezzek. Külön iroda helyiségem van külön céges gépem és sokszor jóformán csak ellenőriznem kell és nagyon ritka az ha valamit csinálnom kell.


Szóval lehet hasonló lesz neked is nem tudom.

2014. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!