Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A veres Péter gimnázium fizetős?

A veres Péter gimnázium fizetős?

Figyelt kérdés
A veres Péter gimnázium nagyon tetszik,és ott szeretnék tovább tanulni!De nem tudom,hogy fizetős e,pedig fontos lenne. Ez álmaim gimnáziuma,és reménykedem,hogy elérhető lesz nekem is itt Budapesten! legfőképpen ott tanuló diákoktól,de szülőktől vagy ismerősöktől is várom a segítséget!

2014. jún. 18. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fizetős.

A Verest nem sikerül nagy betűvel írni?

2014. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom,de a billentyűzetem,már nem egy mai darab,így nem fogja minden betűt rendesen! :/
2014. jún. 19. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Sajnálom, de a nagy V betűt ugyanazzal kell írni, mint a kis v betűt. Csak Shift kell közben. Ami nyilvánvalóan működik, mert a nagy P-hez is kell.
2014. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérlek ne irkálj ilyen válaszokat,mert erről nem kérdeztelek!Képzeld el,hogy a SHIFT gomb nem mindegyik betűmnél működik,és rengetegszer beragad! De hagy ne én magyarázkodjak!!!!
2014. jún. 20. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Alig két hónappal a kérdés kiírása után már észre is vettem...

"Alapítványi hozzájárulást" kell fizetni, 12000 Ft-ot az év kezdetekor, ami elég sok lehet, ha olyan a család anyagi helyzete, de azért nem mondanám fizetősnek. Az az AKG.

(Viszont a felvételi nem mindig egyszerű, pláne, ha a négyosztályos verzióba szeretnéd felvétetni magad.)

2014. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!