Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak jó filmkeresős oldalak,...

Vannak jó filmkeresős oldalak, ahol segítenek beazonosítani filmeket vagy hasonlókat ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, erre van a szórakozás kategória itt, de sok ilyen kérdésem volt és csak egyre kaptam választ, a többire semmi (vagy csak mellélőtt találgatások, vagy hogy mást is érdekelne), pedig van, ahol teljesen jól emlékszem a cselekményre - csak a címre nem.


Az a baj, hogy abban a szórakozás témában nagyon hamar hátrasüllyednek a kérdések, tömérdek az új kérdés, és ahogy néztem, eleve kevés válasz születik más kérdésekre is, én meg valószínűleg pont kevésbé ismert filmeket (vagy azokhoz hasonló ajánlásokat) keresek, ha ennyire nem kapok válaszokat... Nagyon frusztráló, hiába emelem ki a kérdéseket újra meg újra, semmi eredmény. :(


Szóval, ismertek ilyen kifejezetten filmkeresgélős közösségeket, fórumokat, oldalakat? (Ami nem facebookos, FB-m nincs). Külföldi oldal is megfelel, ha angolul van.


Természetesen minden esetben a kérdéseim előtt google "barátommal" és imdb kulcsszavakkal is próbálkoztam, de nyilván cselekmény alapján ez nem vált be. Esetleg hogy próbálkozhatnék még?



2014. jún. 21. 14:44
 1/4 anonim válasza:
Filmek.hu... sok új film hír van és elemzik a filmeket is de nem biztos.
2014. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a linket, ez is hasznos lesz, de olyasmi, interaktívabb, sok felhasználós felületre gondoltam, ahol régebben látott filmeket, amiknek a címe elfelejtődött azóta (vagy lemaradt az elejéről az ember), segítenek az embereknek beazonosítani.
2014. jún. 22. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez elég régi és nagy közösség.


De itt a GYIK-en is van filmek kategória. Nagyon segítőkészek szoktak lenni a filmek beazonosításánál. Eddig mindent megtaláltam, amit kerestem.

2014. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem, remélem itt sikerül!

A gyk-t használtam eddig csak mint jeleztem, nem sok sikerrel - nincs válasz, nem tudják a választ, hiába emelgetem ki utána, akkor se, stb.

2014. jún. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!