Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jártok színházba? Nincs...

Jártok színházba? Nincs kedvetek beszélgetni velem a színházi élményeitekről? Én is járok színházba, de az élményeket nincs kivel megosztanom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én járok, ha időm engedi. Legutóbb a Spamalot-ot néztem meg a Madách-ban és nagyon tetszett, a díszletek is jók voltak és humoros volt.

15L

2010. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én utoljára a padlást láttam a Csikyben Kaposváron...hmmmdejjó volt:)
2010. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ericsson stúdióban láttam egy darabot úgy egy hónapja... Nem tudom már mi volt a címe :) De a berlini fal leomlásának napjaiban játszódik... Berlinben :)

Szeretem az ericsson-t, mert olyan, mint egy kocsma, és az asztalok között jönnek-mennek a színészek... nagyon jóóóó :D

Előtte Rómeó és Júlia volt, úgy két hónapja... nagyon tetszett. Meg a József Attilában a Balfácánt vacsorára... Az érdemes megnézni kétszer, mert akkor észrevehető, hogy a koltainak általában gőze nincs a szövegről, össze-vissza improvizál :D:D:D

2010. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy a Madáchban a darabokat általában végigröhögik a színészek! xDDD Szórakoztató, nekik is,úgy már az 500-iknál...
2010. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Koltai-Kern páros még az, akik képesek hasonlóra..xd
2010. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

1. - Nem.

2. - Nincs.

2010. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon ritkán. Nincs rá nagyon időm meg pénzem. De majd a vizsgaidőszak után el kéne már menni megnézni valamit.
2010. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én a 39 Lépcsőt végigröhögtem. Kegyetlen jó volt.

Utoljára a Jövőre, Veled, Ugyanitt-et láttam, az is állati volt.

(Barátok Közt után felüdítő színészeket nézni. :D)

2010. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam színházba járni, ha meg mentem is akkor meg muszájból ami ugye nem ugyan az... Azt viszont nem értem, hogy a 14:37-et miért kellett így lepontozni? A kérdésre válaszolt!
2010. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én havonta kb. kétszer jutok el színházba, operettbe, operába. Évente egyszer vagy kétszer külföldi előadást is megnézek. Érdekel és megtehetem. Miről akarsz beszélgetni kedves kérdező?
2010. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!