Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au-pair leszek Svájcban....

Au-pair leszek Svájcban. Mesélnétek hasonló élményeitekről, tapasztalataitokról?

Figyelt kérdés
Bármilyen jótanácsot, tippet szívesen fogadok
2010. júl. 8. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nem leányálom :D
2010. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de úgy örülök, hogy találtam valakit, aki au-pair-kedni szeretne/fog is. :D


Én majd jövőre tervezem, mert most még a köszönésen kívül szinte semmit nem tudok németből... :D Tervezem előtte a nyelvsulit, azért kell oda tudás.

Nem tudok neked tanácsokat írni, de van pár olyan blog oldal, ahová au-pair-ek írták le a mindennapjaikat. Belinkeljem? Remélem megtalálom még.


Mikor mész ki pontosan? Honnan szereztél családot? Kikre kell vigyáznod? Jól tudod a nyelvet? Bocsi a sok kérdésért, de engem is nagyon érdekelne...

Te nem fogsz írni a mindennapjaidról?

2010. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
küldj privit és akkor tárgyalhatunk :)
2010. júl. 8. 19:54
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok svájci au pair-ek! Érdeklődnék, hogy hogy alakul a kiutazásotok, azaz inkább a kérdezőhöz fordulok, mert te már biztos kint vagy:)

Ha nem tolakodó megosztanád velem a tapasztalataidat? A közeljövőben mennék Svájcba, már felvettem a kapcsolat egy családdal, viszont előtte szívesen megkérdeznék hasonló cipőben járókat:) Igazából az érdekelne a legjobban, hogy maga a kiutazás hogyan zajlik, azaz milyen engedélyekre van szükségem?

A választ előre is köszönöm.

2010. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudsz nekem privát emailt küldeni?
2010. okt. 29. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem érdekelne ha kijutottál, de nem tudok privátot küldeni!

2011. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!