Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek az a tipikus falusi újra?

Figyelt kérdés

Falun nőttem fel és nem szerettem.

Aztán hét évig egy megyeszékhekyen laktam,azonban most a párom falun örökölt házába költözöm.Nem akarok megsérteni senki,ezt előre leszögezném.Nem szeretnék újra az a bezàrkózott ember lenni.Itt nem is ismerek senkit.Mit tehetnék?


2014. jún. 25. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
attól, hogy valaki falun él még nem jelenti azt hogy bezárkózott embernek kell lennie. ott is csak emberek laknak. gondolom mikor először városba költöztél ott sem ismerted az ottaniakat. ismerkedj meg először a szomszédokkal majd a többiekkle. ha szerencséd van még az is megeshet h teljesen jófej emberek fognak élni a környezetedben. szerintem
2014. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!