Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Győri rockerek/metálosok, ti...

Győri rockerek/metálosok, ti mennyire örülnétek egy ilyennek?

Figyelt kérdés
Lehetne szervezni a fiatalabb korosztálynak (20, 25 éves korig) egy nagyobb összeröffenést, nem gondoljátok? Ahogy látom, itt nem vagyunk annyian - én legalábbis nem ismerek sok rockert vagy metálost vagy nem tudunk annyira egymásról. Ezzel a kis talival meglehetne ismerni sok hozzád hasonlót... :D Vélemények erről? Ha sokan benne lennétek, lehetne eseményt csinálni hozzá fészen. :)

2014. jún. 25. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajna korosztályon kívül esem, pedig annyira jó lenne egy ilyen... :) Néha látok az utcán egy-két rocker kinézetű emberkét, de személyesen nem ismerek senkit, pedig már régóta kutatok hasonló emberek után. :D Sok sikert mindenesetre, remélem összejön!
2014. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A korosztályt csak kb-ra írtam, ha sok idősebb is benne lenne, természetesen őket is bevennénk. :D Bár lehet lennének kis összezörrenések, mert sok különböző metál meg rock van, de na. :'D
2014. jún. 25. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy öreg rockert sem zavarnának az újabb irányzatok. Egyébként meg ha kizárjátok az idősebbeket, egy kicsit olyan tinédzser bebaszogatós bulivá avanzsálódik az egész. Nem tudom, kérdező, hány éves vagy, de a rock kb a nagyapáddal egyidős. Az aranykorát kb a 80'-as, 90'-es években élte. Ezzel a korhatárral pont azokat zárnád ki, akik még a legszebb időszakban ismerkedtek meg, szerettek bele a stílusba. És aki akár 30 körül is rockernek vallja magát, az nem csak kósza lázadó kori dacból, hóbortból, vagánykodásból hallgatja ezeket a zenéket, hanem mert szíve lelke mélyén magáénak érzi a stílust. Pont a legnagyobb rocker arcokat akarnád kizárni? :D (Mondom ezt úgy, hogy még bőven benne vagyok a "korhatárban".)
2014. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Benne vagyok , és szerintem jó ötlet amit kitaláltál:D
2014. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 indapress válasza:

Ha lesz akkor küldjétek be hozzánk a programot! :)

üdv. indapress

2014. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
dejólenne.:33.csak én nem győri vagyok hanem veszprémi és nem utaznék annyit csak ezért.:s.de az ötlet jó.^^
2014. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék bár nem győri vagyok már de nem lakok messze győrtől és rockeris vagyok szov jo lenne 14/f \m/.
2014. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bennevagyok. 17/F (győr,pank)
2014. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Személy szerint én sem győri vagyok, de az időm 80%-át ott töltöm, és ugyan nem esek bele a korosztályba, én honorálnám! :)

17/metálos:D

2014. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!