Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Animés conokon miket szoktak...

Animés conokon miket szoktak árulni? Esetleg cp-jelmezt vagy parókát?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellékeket szoktak árulni, de ha pesti vagy jelmezt nézd meg a sakurazaka-ban. Ott láttam már
2014. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mangákat, Mondo magazinokat
2014. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem, dehogy, azokat netről kell beszerezni, vagy pár erre szakosodott boltban. Egyetlen egyszer láttam, hogy kelléket árulnának, ami cp-hez fontos, az a kontaktlencse volt, meg is bántam, hogy akkor nem vettem, mert a mostani tavaszin hiába kerestem őket.

Egyébként apróbb cuccokat azért árulnak, ilyen péládul az OP-ből Chopper kalapja, vagy a Bleach-ből Urara kalapja, Ichigo maszkja, és van egy kardot áruló bolt is, akik eddig mindig eljöttek. az áraik úgy emlékszem 3000-től indulnak, azon tudsz venni egy jól kidolgozott katanát, de annak sajnos nincs pengéje, a tokja is csak ki van faragva. De azt hiszem, ott pengével is árulnak párat, de azok drágábbak. Remélem segítettem egy picit :)

2014. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A macskafülek nagyon gyakoriak, mindenki azt fog hordani, aki vesz. Mindegy mennyire illik a ruhához, de fel fogja venni. Plüssök, pl. Rilakkuma, Korilakkuma, Hello Kitty, Arpakasso vagy Anime karakterek. Tipikus japán ételeket, mint a Ramen, Sushi, Onigiri, Dango. Ékszereket, parókákat, bögréket, hajpántokat, kulcstartókat, babákat, posztereket, egy szóval rengetek mindent.

Annyi pénzt vigyél, amennyit csak tudsz, nehogy megbánd, hogy valamit nem tudtál megvenni, tapasztalatból mondom!

2014. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!