Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A török nők is el vannak nyomva?

A török nők is el vannak nyomva?

Figyelt kérdés
Nem értem, sok helyen olvasom, hogy a török nők, hogy el vannak nyomva. Erre nézem a török sorozatokat (Ezel, Végső akarat, stb.)és egyáltalán nem látom, hogy el lennének nyomva (pl. az Ezelben Eysan elég kirívóan öltözködik, meg lényegében egy sza...jhát alakít, de ez most mindegy). Tehát nem hogy csador, hanem elég feltűnő , kirívó öltözet. Na oké, lehet ez csak a filmben van így, de ha így van, akkor eleve hogy mehetnek el színésznőnek...Nem értem.
2014. jún. 30. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy sorozat alapján ítélsz meg egy népet?
2014. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem bánnak velük úgy, mint az arabok, pl, akiket én láttam, azoknak nem kell csador. Nekem török párom van és sokkal jobban bánik velem, mint sok magyar srác.
2015. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!