Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit adjak egy indiai lánynak...

Mit adjak egy indiai lánynak ajándékba? Lent több

Figyelt kérdés
Sziasztok egy program keretébe egy indiai lány fogok 1 hétig vendégül látni . Ti milyen ajándékot adnátok neki ?

2014. jún. 30. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ehhez azért jó lenne tudni, hogy hány éves, milyen vallású, azt mennyire gyakorolja, India melyik részéről származik?


Ezeket azért volna jó tudni, nehogy sértődés legyen az ajándékozásból, akaratlanul is.

2014. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 éves a vallását nem tudom hogy milyen és hogy mennyire gyakorolja Új-Delhiből jön. Köszi a segítséget
2014. jún. 30. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a vallásánál sokkal érdekesebb lenne tudni, hogy hogy viszonyul a döglött állatokhoz az ételében (és a ruhatárában is).


Én csodaszarvasos medált adnék neki valami nem bőr szíjon, ez kb. 1000-1200Ft-ból megoldható. Ennél értékesebb ajándékot csak búcsúajándéknak vennék neki, addigra meg úgyis megismered annyira, hogy tudd minek örül. Pl. az egyszeri japán cserediák vastag kesztyűnek örült nagyon, mert pont utazás előtt hagyta el a sajátját (na meg a kedvéért főzött gyümölcslevesnek).

2014. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem eszik se húst se tojást . Én egy népi ruhába beöltözött babára gondoltam . De a medál is nagyon megtetszett .Köszi a segítséget.
2014. júl. 1. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!