Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen búsak a magyar...

Miért ilyen búsak a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, és ha belegondolok tényleg igaz. Én pl. 17 éves vagyok, bár nem tanulok olyan jól, 'szeretek tanulni' van ami jobban érdekel (töri) van ami kevésbé (matek :D ) de megcsinálom ezeket is, mert az én érdekem. És jó kedvvel teszem, nem hisztizek. De pl. az osztályra ez aligha igaz. Bemegyek és mit látok? Mindenki búskomoran fekszik a padon és nyomja a telóját. Még akik okosabbak azok is nyafognak, hogy nincs kedvük semmihez, álmosak, blabla.. És amit még meg figyeltem, hogy csak piával és/vagy energia itallal tudnak oldódni, és csak buliban érzik magukat jól. És aki pl. nem jár bulizni, az meg ül a gép előtt és hagyja békén mindenki. Nem akarok általánosítani de rengeteg ilyen embert ismerek. Egyszerűen alig van kedvük valamihez. Lehet én vagyok túl temperamentumos, de pl. egy blúzt is jó kedvűen vasalok ki és olyan sok mindent lehet csinálni az éldtben. Miért állnak ilyen negatívan a dolgokhoz? Én imádom pl. Ázsia kultúráit és pl Vietnámban sokkal boldogabbak az emberek hiába a sok fájdalom a háború miatt, stb. Ezt egy videóban is elmondja egy vietnámi nő 'miért pont Magyarország-Vietnam' youtuben van fent ő is elmondja hogy az átlag magyar negatívabban áll a dolgokhoz és ha valami elsőre nem sikerül, azt feladja. És nem tudom azt mondani, hogy nem igaz mert látom jó magam is. Már a felnőttek nagy része akit ismerek frontinnal járkál és minden apróság eltudja venni a jó kedvét.

2014. júl. 1. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz boldognak lenni egy olyan országban ahol a többségnek gyakorlatilag semmilye sincs.Se munkahely se pénz se otthon se autó se semmi.
2017. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!