Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dancsó Péter zsidó- és cigánye...

Dancsó Péter zsidó- és cigányellenes?

Figyelt kérdés
Sok videójában vannak erre apró utalások, de nem tudok róla, hogy nyíltan kimondta volna. Viszont minimális kutatómunkával rá lehet jönni, hogy jobbikos.
2014. júl. 7. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

[link]

Tuti jobbikos, de ettől még a videó nagy része jók.

2014. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

A humora nem polkorrekt, de ezzel szerintem nincs semmi baj. Hofi sem folt az, mégsem utálták érte. Viszont én nem hinném, hogy konkrétan zsidó és cigányellenes lenne. Legalábbis ami a dolog zsidó részét illeti.


Viszont Tomcattel is lehet egy viszonylag közeli (ideológiai) kapcsolata, legalábbis időről időre felbukkan a videóiban. Úgy tűnik jó a viszonyuk. Márpedig ő az egyik legalja szélsőjobbos celeb.

2014. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem állítanám biztosra, hogy jobbikos.

Attól, hogy elment vendégségbe és jó kapcsolatban van Tomcattel még nem jelenet semmit.


Az viszont biztos, hogy zsidó és nem is cigány ellenes.

Ez inkább a videókban kicsit "divat" dolog, hogy elsüt pár erősebb "viccet". Nem szép, de kulturált formában teszi és bármelyik oldalnak beszól, ha van mire.

2014. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem gondolnám róla, hogy akár zsidó- vagy akár cigányellenes lenne e. Szerintem burkoltan sem az. Viszont aki manapság nem megélhetési liberális, az gyakran a gyanakvás kereszttüzében találhatja magát.

A rasszizmus szívás-t joggal fikázó videója miatt gondolják róla ezt egyesek, de ebben a videóban sincs sem politikai vélemény, sem cigányozás, pusztán abszolút szakmai alapon bemutatja, hogy az eredeti "mű" milyen hatásvadász übergagyiság, amit ő kifiguráz és lehúzza a készítőket is ezért, akik még pénzt is kaptak azért, hogy ennyire hülyének nézik az embereket.

Puzsérral, a Tolvajkergetőkkel jóban van. Előbbiről ilyesmit senki sem tételez fel, utóbbit érik vádak, pedig nem ők tehetnek róla, hogy a csalikerékpárokat többnyire cigány elkövetők viszik el. A Tolvajkergetők alapítója Tomcat, aki vitatott személyiség. Bár ő kulturálisan különbözteti meg az embereket, nem faji alapon, és ez egy lényeges különbség.

Szerintem az baxxa néhány liberális orrát, hogy Dancsó legalább ért is ahhoz, amit csinál.

2014. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A Ben Hur-valóságshow című videójában van egy apró utalás (bár lehet, hogy tényleg csak poénnak szánta) a zsidóellenességre, egyszer meg Puzsérral együtt röhögött egy holokausztos viccen.
2014. júl. 7. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

A Puszéros viccen még Havas is röhögött :), de meg is kapja érte a magáét Dancsótól:

https://www.youtube.com/watch?v=vQKcdCU9eXw


Egyébként meg szerintem le kéne szokni arról, hogyha valaki mond egy zsidó viccet vagy zsidókkal kapcsolatban humorizál egy picit, akkor már rögtön jelzőket kellene aggatni rá, mint antiszemita meg ilyenek. Az a demokratikus, ha a világon bárkit lehet kritizálni, bárkin lehet viccelődni (egy bizonyos határon belül) és senkit sem hurcolnak meg érte. Ha mindenkin lehetne viccelődni, csak pont a zsidókon nem, az semmi mást nem bizonyítana, csak egy zsidó-összeesküvés elméletet. Namármost, mivel a zsidók is liberálisok is hirdetik, hogy ilyen konspiráció nincs (én hiszek nekik :) ), ebből következik, hogy rajtuk is lehet viccelődni (normális keretek közt), ahogy bárki máson is, és az "elkövető" ettől még nem lesz antiszemita, rasszista, fasiszta, kommunista, szexista, vagy akármilyen -ista.

2014. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Kissé erősek a viccei, de nem hinném, hogy zsidó vagy cigányellenes lenne
2014. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os válasz nagyon korrekt. Dancsó szerintem sem antiszemita, sem rasszista, csak nem fél viccelni ezekkel a dolgokkal. Ha mindenki máson lehet viccelődni, rajtuk miért ne lehetne? Illetve mekkora képmutatás ezeken nyilvánosan megbotránkozni (ahogy azt a Havas is tette)? Lehet rajta nevetni, lehet rajta nem nevetni, de sárral dobálni érte nem hinném, hogy megfelelő reakció. Főleg hogy ezek a filmek, amiket kifigurázott, csak lejáratják az általuk reprezentált csoportokat. Kifigurázta a református "oktatóvideókat" is. Akkor most rasszista, szélsőjobbos és antikrisztus is egyben? Netán maga a sátán?! Na ne vicceljünk már...
2014. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
5%
A nyilas Szent Korona rádióban vezet műsort, úgyhogy elég esélyes.
2014. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

"Viszont Tomcattel is lehet egy viszonylag közeli (ideológiai) kapcsolata, legalábbis időről időre felbukkan a videóiban. Úgy tűnik jó a viszonyuk. Márpedig ő az egyik legalja szélsőjobbos celeb."


Szélsőjobbos? Egy zsidó lány az élettársa! Ő a bűnözés ellen van, amikor elindít egy ilyen akciót, még nem tudhatja, hogy a tolvaj cigány-e, vagy sem! Talán az ő hibája, hogy 100 esetből 90-ben a cigánysoron találják meg a lopott holmit?


Celeb? CELEB? Tolvajokat üldöz! Nemhogy a rendőrség helyett, de gyakran a rendőrség akadályozása ellenére dolgozik a bűnözés visszaszorításáért! Az elején a saját pénzét is ebbe ölte, a biztonságát a mai napig! Tudod te, hányan kapták vissza CSAK A TOLVAJKERGETŐKNEK KÖSZÖNHETŐEN a laptopjukat, telefonjukat, biciklijüket? Hány állatmenhely kapott segítséget nekik köszönhetően?

2014. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!