Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zsidó honfitársaim, mi a...

Zsidó honfitársaim, mi a véleményetek Dániel Péterről?

Figyelt kérdés
És Kertészről, meg ilyen emberekről. Azért nem kritizáljátok őket, mert féltek a közösség roppant megtorlásától, vagy egyszerűen fontosabb nektek, hogy ki hova született, mint a tettei?

2014. ápr. 15. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fognak válaszolni, meg amúgy sem lehet sok zsidó a GYK-n, eddig csak a kultúra és közösség kategóriában láttam zsidó válaszolót.
2014. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezzel kapcsolatban annyit mondok hogy a privilégiumokat mindenki megpróbálja megőrizni.

Lásd Shiffer is zsidó származású mégis lenácizták.

Amúgy hitközségek vezetőinek fontos a hasonló zsidókat érintő témák fenntartása, nem a mindennapi zsidónak valló magyar ember számára.

2014. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok zsidó!


Szerintem szellemi fogyatékos.


[link]

2014. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem kedvelem Horthyt. Jó, nagyon de nagyon nem kedvelem Horthyt, de azért nem lehet ilyet csinálni. Főleg egy zsidónak. Németországban (ha még hősnek tartottak volna és építettek volna szobrot) nem lenne jó dolog meg Aichmannak vagy mangellanak a szobrát leonteni festékkel ugy. Rosz nevet ad az összes zsidónak. Nézd meg a kommenteket a róla szoló videókra akkor megérted miről beszélek.

Egy zsidonak nagyon kell vigyázni hogy hogy viselkedik.

2014. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!