Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted a magyarok többet...

Szerinted a magyarok többet vagy kevesebbet adnak a külsejükre, mint a nyugati emberek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
A magyar csajok többet adnak a külsejükre mint,a nyugatiak,pl.a németeknél,olszoknál egyéltalán nem szőrtelenitenek a nők.A magyar férfiak(főleg a fiatalabbak) kb. ugyanannyit adnak a külsejükre ,mint nyugaton.
2010. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Átlagosan kevesebbet, de nagyon nagy a szórás egyénileg.
2010. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a magyar férfiak kevesebbet. nőknél változó, de a fiatalok többet adnak a külsőre sok magyar nő miután férjhez ment nem igazán törődik magával .persze különbség van a nagyobb városokban élők és a kisvárosokban és falukban élők között.
2010. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Többet. Én voltam nyugaton párszor, sok cserediákkal is találkoztam, Párizsban is voltam... Ott teljesen normális, hogy szakadt, lukas cuccokban rohangásznak emberek. Tulajdonképp ha rongyokban jár valaki, azt teljesen elismerik.
2010. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ. A magyar nők többet sminkelnek, próbálnak divatosabb cuccokban járni, a férfiaknál ez kevésbé igaz. Viszont külföldön nagyon a szórás azon a téren, hogy az ember az elhízással hogy küzd, itthon még a legdagadtabbak is miniszoknyában járnak, kint ez nem igaz.
2010. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az életben nem öltöztem kihívóan, pedig nem vagyok kis darab. Miért kell így megnyilvánulni?
2010. jan. 7. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Én is voltam többször mar kulfoldon és az en megallapitasom az, h többet adnak magukra az öltözködésben. Gondoljatok bele pl. a Zara ruhak ugyanolyan arban vannak kinn, mint nalunk, és a fizetesuk meg joval nagyobb, szoval naluk az alacsonyabb fizetesuek is onnan oltozkodnek, nem a kinai piacrol. Amugy tenyleg jarnak lyukas cuccban, de nekem abban is olyan egyediek, valahogy egy magyarbol inkabb azt neznem ki h csöves. Viszont a franciakrol meg tenyleg nem sztereotipia, h nem furdenek mindennap. De sztem a nok és pasik csak 30 fölött igenyesebbek külföldön. A 20as korosztaly sztem ugyanolyan, söt talan mi szebbek vagyunk!

24/L

2010. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy tőlünk nyugatabbra jobban öltözöttek a nők. Ausztriában, Németországban nem lehetett látni igénytelen csípőnadrágokat ("nem baj, hogy rosszul áll, vegyük fel, mert ez a divat") haspólókat stb. Persze ez pénz kérdése leginkább, meg hogy egy nőnek mennyi ideje, lehetősége van foglalkozni magával. Azért azt bírom, amikor - mint az előbb is - szidják a házas, gyermekes nőket, hogy kevesebbet adnak magukra - de ha egyszer a "hagyományos nemi szerepek" miatt, amikhez kis hazánkban foggal-körömmel ragaszkodunk, ők végeznek mindent otthon, és a férjük nem, vagy alig segít?
2010. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Bejártam a világot, mert hajón dolgoztam.

A magyar nők nagyon sokat adnak a külsejükre, ebben a szempontból világelsők közt vagyunk. Sajnos a magyar pasik nem becsülik ezt meg, nem érzik, mennyire el vannak ilyen szempontból kényeztetve.


A Zara meg...! Külföldön annyi a presztízse, mintha kínaiból cuccolnál föl, nem kell hasra esni, nem egy nagy minőség!

Ízlés kell, nem "márka".

2010. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Zara-t én is ezert hoztem fel, nem kell leosztani. Pontosan: naluk az alap ruhazat (olyan mint nalunk a kinai), mi meg el vagyunk tole ajulva. De valljuk be, azert jobban neznek ki ök a Zara cuccukban, mint mi a kinaiban. A Zara azert kepvisel némi eleganciat, nem ugy mint a kinai fényes nejlon bluzok!
2010. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!