Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki 13 éves, mégis 210.000 vett laptopot. állítólag játszani akar rajta. De kérdem én. minek egy ennyi idős gyereknek ilyen brutál erős laptop?

2014. júl. 13. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megteheti...
2014. júl. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából nem is. eléggé kevés pénzük van,csak kért nagyszülőktől, eladta a régi laptopját és ebből a pénzből gyűjtötte össze az összeget.de akkor is, ha kevés pénzük van, miért nem értelmesebb dologra költötték?
2014. júl. 13. 02:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő gépezni szeret, mennyivel rosszabb ez, mint biciklit venni, vagy háziállatot tartani, vagy lovagolni járni, vagy balettozni?

Szinte minden hobbi sokba kerül, ha rendesen csinálod, és hobbi kell, hogy legyen, különben üres az ember élete. Tehát az a pénz befeketetés, mint az oktatás. Mi értelme tudni a Petőfi-verseket? Egyrészt, melengeti a lelket (már akiét), másrész, tanulni tanul az ember.

Ő meg játszik a hiperszuper csodagépén és marhajólérzi magát ettől.

210000-ért meg nem feltétlen kapsz "brutál erős" laptopot. Az én kis mezei gépem is csak egy 10-essel volt olcsóbb, de strapabíró, jó az akkuja, ezért kellett. Neki meg játszani.

2014. júl. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.. végülis igazad van, eléggé sokat van otthon egyedül, erős napallergiában szenved (vörös hajú,szeplős) és ezért 4 fal közti életre van ítélve.. Sokat vagyok vele otthon, akkor se tudunk nagyon mit csinálni mert nem mehet ki..
2014. júl. 13. 03:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod, hát az egyetlen szórakozását is elvennéd tőle? :/
2014. júl. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Inkább laptopra mint chipse drogra cigire nem?:) én ballagási pénzemből nyolcadikosra vizipipát veszek meg egy kisebb használt laptopot mert már nagyon rossz állapotban van és nem érdekel ha leleszek pontozva mert most vizipipát veszek azt veszek amit akarok anya megengedi ennyi és normális szülő
2014. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemigazán arról van szó,hogy elvenném tőle az egyetlen szórakozását, csak nekem először magas volt, de most már megértem. utolsó: sajnálom, de én ahhoz nem tudok mit hozzáfűzni amit írtál, én elsüllyednék szégyenemben ha szülő lennék, hogy ilyet megengedek a gyerekemnek
2014. júl. 13. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a fontos. Én nem dohányzok, egy évben ha 2-3 alkalommal megiszok egy üveg cidert vagy valamit, nem kévázom, nem sminkelek, nem járok gyakran fodrászhoz. Most digitális rajztáblát szerenék vanni 1-2 hónapon belül. Lehet, hogy másnak pénzkidobás lenne, de én használi fogom.


Az ilyen pénzköltési dolgoknál én azt szoktam átgondolni, hogy nekem mennyi örömöt okozna. Tehát mondjuk van egy sminnkészlet meg egy videójáték, amik egy árban vannak. Nekem személy szerint a játék több jó órát szerezne, tehát nekem az jobban megéri.

2014. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!