Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a mai 12-25...

Miért mondják azt a mai 12-25 év közöttiek, de lehet már e korosztálynál is idősebbek, hogy számukra kötelező a médiát nézni, bele vannak kényszerítve? Ki által? Muszáj mai zenét hallgatniuk, követni a divatáramlatokat, miért?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen jogában áll mindenkinek megválasztani, mit néz és hogyan él, milyen normák szerint. É
2014. júl. 14. 19:23
 1/4 anonim válasza:

Teljesen igazad van!Nincsenek konkrétan belekényszerítve semmibe,csak tudod a saját hülyeségük áldozatai.

Mert félnek hogyha nem követik a birkákat akkor ki lesznek közösítve,és ez elő fordulhat.Bár én személy szerint jobban bírom a ,,különc" embereket.Mert nekik legalább van személyiségük,önálló gondolataik.Én is inkább a magam fejét követem, mert nem akarom hogy én is egy a sok közül legyek . 14/L

2014. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én nem mondom, hogy muszály, csak ezen nőttünk fel, és így nehezebb nélküle élni. Amúgy meg nem mindenki ilyen, én tévét nem is nagyon nézek, és pl. már a Facebookot se szeretem annyira.

18/L

2014. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha tizennégy évesen ilyen gondolataid vannak akkor van még remény arra, hogy az értékek nem periferikus elemek még.

De ez sajnos nagyban attól is függ, hogyan szocializálódsz.

Az is nagyon jó pont, ha valaki szereti a különcöket és megy a maga feje után. Kiközösítés? Ki által? Ady is megírta anno, hogy a birka népek mindent lelegelnek. Ezt nem szabad hagyni. Nem az elvegyülést tanítanám, hanem a kiválást, az indidvidum megszületését.

2014. júl. 14. 19:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban és most nem leszek finom elég köcsög világ van, köcsög emberekkel. Ha antialkoholista vagy az a baj, ha nem jársz discoba az is. És bizony szinte már minden cselekedet antiszociálisnak számít.
2014. júl. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!