Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire jó a snapchat, hogy kell...

Mire jó a snapchat, hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Nem értem, mert olyat olvasok, hogy "felvesznek" vkit, de hogy? Nem értek hozzá, nekem csak a telefonban lévő kontaktokat dobja ki, vagy mi. Teljesen el vagyok veszve!!! :) Képet feltölteni nem lehet ugye, csak készíteni? Nekem telefonon 4 fiókot, részt dob ki: 1. Snapchat, itt mit lehet csinálni? 2. Ahol képet tudok készíteni magamról 3. My Friends, itt mit lehet csinálni? 4. Add Friends, iitt mit lehet csinálni? Ti szeretitek a Snapchat-et, mi a véleményetek?👻

2014. júl. 16. 19:51
 1/3 Android100 válasza:
100%
Én szeretem a snapchatet,az add friendsél tudsz ismerősöket felvenni,a képkészítésnél tudsz képet készíteni,amit elküldhetsz ismerőseidnek vagy a my storyba ahol 24 óráig látható a kép asztán törlődik. a snapchatnél tudsz chatelni.
2014. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!! :)) Még egy kérdés,csak olyanokat tudok felvenni "friends"-nek akiknek a telefonomban benne van a száma?
2014. júl. 28. 12:00
 3/3 anonim válasza:
bárkit feltudsz venni akit csak akar de igen ha száma benne van a telefonodba és ő is beállította akkor igen:)
2015. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!